Які ювелірні вироби приймають в ломбарді?

8-29-2020

Перш ніж відповісти на це питання, потрібно розібратися з категоріями самих ломбардів. Скупка дорогоцінних прикрас та інших ювелірних виробів займаються так звані ювелірні ломбарди. Вони діляться на три категорії:

  • Cкупка, які беруть золото і вироби з нього за ціною брухту. Треба зауважити, що таких ломбардів переважна більшість. Важливо! При оцінці прикрас вони не враховують вартість дорогоцінного каміння, у тому числі і діамантів.
  • Ломбарди, які беруть до уваги не тільки вагу, але і зовнішній вигляд виробу. Такі заклади оцінюють можливість швидкої реалізації коштовностей. Тут крім золота враховується ще і вартість діамантів. Зазвичай їх ціна не перевищує 10000 грн. за 1 карат.
  • І нарешті, ломбарди, які беруть до уваги не тільки зовнішній вигляд виробу, але і марку виробника, наявність дорогоцінних і напівкоштовних каменів, і оцінюють вартість ювелірного виробу цілком. У таких ломбардах по достоїнству оцінять діаманти і бренд виробника.

Перш ніж прийняти виріб, фахівці ломбарду ретельно перевіряють його на справжність і відсутність підробок. І тільки після цього відбувається його оцінка і оголошується можлива сума позики. У перелік виробів, які приймає входять:

  • Різні предмети з дорогоцінних металів золота, платини, срібла і паладію. Це можуть бути сережки, браслети, ланцюжки, хрестики, підвіски, кільця (в тому числі заручні) та інші чоловічі та жіночі прикраси, а також посуд, столові прилади, свічники та інші предмети побуту.
  • Оброблені дорогоцінні камені: рубіни, смарагди, діаманти, гранати, сапфіри, перли та інші цінні мінерали.
  • Монети, в тому числі ювілейні та пам’ятні, виготовлені з дорогоцінних металів і належать до різних країн і епох.