Як взяти кредит

6-19-2019

Ремонт-справа дорога і клопітка. Недарма кажуть, що його простіше почати, ніж закінчити. У наш час все зазвичай впирається в кошти. Часто навіть накопичень виявляється недостатньо. Доводиться брати кредит. Рекомендуємо вибрати кредит https://kredit-bez-otkaza.com.ua

Припустимо, вам необхідно відремонтувати квартиру або будинок. Ви склали кошторис, прикинули витрати на покупку нових шпалер та інших комплектуючих, розрахували вартість послуг робочої бригади та інші витрати, і вирішили брати кредит на ремонт. Що робити далі? Потрібно вирішити, який вид позики і кредитних програм вибрати. Для початку дайте відповідь на наступні питання:

Головні види позик, з яких вам доведеться вибирати:

Нецільовий споживчий кредит;
Цільовий споживчий кредит;
Нецільовий кредит на особисті потреби під заставу квартири, будинку або іншого об’єкта нерухомості.

Один з найпростіших і маловитратних за часом методів отримання позики на ремонт-нецільовий споживчий кредит.
Щоб його отримати, необхідно знайти банк, який видає кредит на ремонт будинку або квартири і подати заявку на оформлення позички, приклавши пакет документів. Швидше за все, вам знадобляться: паспорт, ІПН, трудова книжка, довідка про доходи.

Головна перевага такої позики – відсутність контролю з боку банку. Банк не вимагає від клієнта пояснень мети кредиту, а також не наполягає на наданні застави або поруки. Плюс до всього, гроші вам видадуть відразу і готівкою.

Однак є істотний недолік-оформити кредит під ремонт за нецільовим видом кредитної програми, можна лише на невелику суму. До того ж такий вид позики матиме невеликий термін кредитування – до 5 років.

Нецільовий вид позики досить ризикований для банку, так що це один з найдорожчих видів кредитування. Як правило, свої ризики банки вкладають у збільшену процентну ставку, або вводять щомісячну комісію.

Другий варіант – оформити цільовий кредит на ремонт.
У цьому випадку позичальникові спочатку необхідно укласти договір з ремонтної компанією, яка на цілком законних підставах зможе надати кредитної організації кошторис на надання послуг і за кількістю необхідного для ремонту матеріалу. Ця сума необхідна банку для складання загального уявлення про те, яка сума позики знадобиться позичальникам в реальності.

Потім клієнту необхідно буде написати заявку на кредит і надати пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи за формою банку, договору з робочою бригадою для проведення ремонту, кошторис, а також вказати мету позики. Після закінчення ремонту позичальникові також потрібно буде принести в банк оригінал акту виконаних робіт, який підтвердить цільове використання позикових коштів.

Цей вид банківської позики, видається як із заставою, так і без нього. При цьому варто врахувати, що розмір процентної ставки по кредиту без застави, буде набагато вище, ніж при стандартному оформленні іпотечної позики, але нижче, ніж при оформленні нецільового споживчого кредиту готівкою.