Як взяти кредит

10-26-2021

Як взяти в кредит більше: що впливає на схвалювану суму

14. Також хочемо вам порекомендувати ТЕКСТ.11.2016

Грошей багато не буває. Але банки при розгляді заявок на кредит часто вважають інакше, обмежуючи ліміт видачі. Від чого залежить розмір кредиту і як можна отримати більше грошей в борг?

Познайомитися з банком ближче

Для людини з вулиці доступна сума кредиту буде мінімальна тільки тому, що інформації про нього у банку недостатньо. Але варто показати документи крім паспорта, шанси на збільшення ліміту з видачі ростуть.

1 ідеальний набір документів включає довідки, що підтверджують платоспроможність заявника, документи про його фінансове становище і трудову зайнятість. Причому, чим офіційніше будуть папери, тим краще, їм довіри більше. Довідка за формою

Але якщо є можливість хоча б побічно підтвердити свій стійкий фінансовий стан-скористайтеся цим і приготуйте правовстановлюючі документи на нерухомість, транспорт, закордонний паспорт для пред’явлення в банк. Так є шанс показати додаткові свідоцтва своєї платоспроможності.

Прімсоцбанк пропонує взяти кредит готівкою на суму до 200 тисяч рублів по одному паспорту, щоб отримати більше, доведеться приготувати інші документи для підтвердження доходу та працевлаштування.

Найбільшу суму з високою часткою ймовірності отримає вже діючий клієнт банку. З цієї причини і рекомендується тим, хто планується взяти в борг, спочатку вибудувати відносини з цим банком:

  • користуватися зарплатною карткою;
  • оформити кредитку;
  • відкрити вклад.

А можна звернутися за кредитом туди, де ви вже отримуєте гроші і зберігайте заощадження або де раніше без нарікань виконали свої зобов’язання.

Для» своїх ” умови завжди лояльніше. Тільки за пару днів після відкриття рахунку не можна стати “своїм”, у банку повинна накопичитися інформація про ваші грошові звички і фінансової дисципліни. Для цього достатньо 3-6 місяців.

Споживчий кредит для зарплатних клієнтів в прімсоцбанку-це можливість отримати до 700 тисяч рублів без застави і поручителів, тоді як новому клієнту без забезпечення буде доступно не більше 300 тисяч рублів.

Зменшити боргове навантаження

Навантаження на бюджет потенційного позичальника оцінюється з урахуванням всіх наявних зобов’язань. Про них банк дізнається з кредитної історії.

У кредитному досьє, крім споживчих кредитів, відображається інформація про чужі позики, за якими оформлено поруку, а також всі активні кредитні картки зі схваленим лімітом.

Два обмеження за розміром кредитної навантаження:

  • після виплати обов’язкових платежів за всіма договорами на руках у заявника має залишатися сума не менше прожиткового мінімуму на себе і всіх членів сім’ї, які не мають джерела доходів.
  • витрати клієнта на обслуговування всіх боргів не повинні перевищувати половини його щомісячного доходу.

Якщо при додаванні запитуваних зобов’язань ці вимоги порушуються, то заявка, скоріше за все, буде відхилена. Або розмір доступної суми кредиту буде занижений.

У прімсоцбанку приділяють увагу кількості кредитів, якщо у заявника більше 4 діючих договорів, це служить підставою для відмови в наданні коштів. Краще позбутися зайвого. Тут можна скористатися пропозицією з рефінансування кредитів.

Що можна зробити? тільки перевірити свою кредитну історію на наявність там непотрібних записів — вже погашених кредитів, які не використовуються кредиток. До речі, банк автоматично вважає, що платіж по карті дорівнює 10% від її схваленого ліміту, неважливо, скільки насправді ви повинні на момент подачі заявки.

При спілкуванні з кредитором варто принести всі діючі договори карткового рахунку і позики, тоді експерт зможе підрахувати реальний розмір щомісячних витрат і прийняти зважене рішення про схвалення нового кредиту.

Знизити ризики

Стандартні гарантії повернення кредиту:

  • залучення созаемщиков з числа родичів. Наявність созаемщиков допомагає істотно збільшити схвалювану суму кредиту.
  • порука приватної особи ілікомпанії-роботодавця. Поручительство просто підвищує шанси на позитивне рішення.
  • застава рухомого майна або іпотека. Під заставу можна отримати до 60-80% від оціночної вартості предмета застави.
  • страхування майнових, особистих і фінансових ризиків. Страхування теж лише мінімізує ризики і підвищує ймовірність позитивного рішення по заявці навіть на велику суму.

Безпосередньо на розмір позики впливають лише созаемщики. Їх доходи враховуються при розрахунку платоспроможності сім’ї, що в підсумку дає раціональний розподіл боргового навантаження і дозволяє отримати кредит на максимально можливу суму.

Якщо ви при зверненні за кредитом в прімсоцбанк приведете поручителя або надасте майно в заставу, то зможете взяти понад 500-700 тис.рублів, без цього забезпечення розмір кредиту може обмежуватися сумою в 200-300 тис. Рублів.

Поділитися новиною

Підпишіться і стежте за найактуальнішими новинами в наших соцмережах