Як вибрати жд квитки

8-1-2019

Как выбрать жд билеты
Вибачте, ваш браузер не підтримує JavaScript. Щоб забронювати квиток на поїзд РЖД, виберіть відповідний номер поїзда і натисніть кнопку . При виборі рекомендуємо орієнтуватися на час у дорозі, вокзал, з якого відправляється поїзд, а так само вартість квитка.
Також хочемо вам порекомендувати жд билеты
Щоб купити квитки, натисніть на кнопки в обох поїздів. Час на пересадку 2 години 7 хв.
На обрану дату не знайдено выриантов.
Всі поїзда Київ — Санкт – Петербург (пряме сполучення на рік) Список усіх поїздів, що курсують між Єкатеринбургом і Санкт – Петербургом протягом року.
Прямі поїзди доступні: травень, червень, липень, серпень, вересень, жовтень. Доступні поїзда з пересадкою: січень, лютий, березень, квітень, листопад, грудень.
Вкажіть дату поїздки і запустіть пошук. Подивіться, скільки коштують квитки і виберіть відповідний поїзд. Виберіть тип вагона і місце на інтерактивній схемою вашого вагона. Купуйте квиток одним із зручних для вас способом. Щоб купити квитки туди і назад зробіть два окремих пошуку і замовте квитки окремо. Пройдіть електронну реєстрацію або роздрукуйте паперовий квиток у касі залізничного вокзалу. При посадці в поїзд пред’явити провіднику паспорт або паперовий квиток.
Якщо вам потрібен квиток на поїзд туди і назад, то вам потрібно купити два залізничних квитка окремо в обидва напрямки. Якщо це фірмовий поїзд РЖД, то вартість такого квитка буде набагато вище, ніж вартість залізничного квитка просто на швидкий поїзд. Так само на вартість квитка впливає тип вагона – загальний, плацкарт, купе або СВ.
Вартість квитків по поїздам Так само ви можете порівняти ціни на залізничні квитки залежно від типу вагона на різні потяги в Санкт – Петербург з Єкатеринбурга на наочних графіках нижче.
У терміналі самореєстрації — введіть 14 – ти значний код і номер документа, зазначеного в електронному квитку.
Роздрукований квиток потрібно буде пред’явити провіднику при посадці.
Після оплати ви можете виконати електронну реєстрацію, натиснувши на відповідну кнопку.
Електронна реєстрація доступна не на всі потяги.
Які є способи оплати квитка. Ж/ Д квитки надаються партнерами з використанням веб – системи . Остаточна вартість буде показана на сторінці оплати замовлення. Використання цього сайту означає прийняття правил угоди і політики обробки персональних даних.