Як вибрати легальна робота в ізраїлі для українців 2018

9-19-2019

Как выбрать легальная работа в израиле для украинцев 2018
Останнім часом було дуже багато розмов про прийняття 19 грудня німецьким урядом закону про спрощення процедури працевлаштування в Німеччині громадян України та інших країн СНД. Люди чекали на цю дату, як манну небесну, вважаючи, що українцям одразу відкриють двері для роботи в Німеччині. Багато впевнено стверджували, що закон вже прийнятий, і з 1 січня вони можуть спокійно їхати на високооплачувану роботу в одній з найрозвиненіших країн Європи і світу. Чи Так це насправді, ви дізнаєтеся, прочитавши статтю до кінця.
Також хочемо вам порекомендувати легальная работа в израиле для украинцев 2018
Давайте розберемося, в чому ж суть цього закону: що люди чекали, і що ми маємо на даний момент в реальності. У багатьох статтях були гучні заголовки, які говорять, що Німеччина відкриває двері для трудових мігрантів з різних країн. Стверджувалося, що тепер наших громадян чекає світле майбутнє – кожен бажаючий зможе отримати німецьку робочу візу, і легально працювати з високою оплатою праці. Можна буде отримати вільне робоче запрошення для візи на півроку, не маючи кваліфікації і знання мови, щоб вже після приїзду в Німеччину на місці шукати роботодавця. Це дуже приваблива перспектива, але виглядає не зовсім правдоподібно.
Адже як можна шукати роботу в чужій країні без знання мови і спеціальних навичок. Якою мовою Ви будете спілкуватися з представниками роботодавця, і які аргументи будете приводити, щоб саме Вас взяли на роботу. Адже це не Польща, де вже з’явилася величезна кількість російськомовних працівників кадрових агентств, і на місці дійсно можна підібрати собі роботу, хоча багато хто все ж хочуть визначитися з роботодавцем ще перед виїздом, щоб не втрачати час і кошти на пошуки. Ці півроку в Німеччині Ви зможете використовувати для вивчення мови і проходження професійних курсів, але за свій рахунок, звісно, а з пошуком роботи все буде не так просто.
Багато хто сподівається, що Німеччина стане другою Польщею для трудових мігрантів, але навіть якщо так і станеться, то на це підуть роки, і про швидке проникнення української робочої сили до Німеччини говорити передчасно. Але на даний момент для українців нічого не змінилося. По – перше, він ще не набув чинності, тобто По – друге, остаточного варіанту документа немає, і дуже рано робити якісь офіційні заяви з приводу тих чи інших пунктів закону.
Ми неодноразово ставили питання нашим німецьким партнерам з цього приводу.