Як вибрати дверцята для каміна!!!!

10-16-2019

Палаючий вогонь у вогнищі дарує відчуття затишку і комфорту, тепло і спокій. Однак відкритий вогонь може стати причиною пожежі. Іскра від дров, що випала тріска або вуглинку здатні стати причиною біди.Дверцята для камінів вирішують проблему і забезпечують повну безпеку. Деякі володарі камінів воліють милуватися живим вогнем. Це ризик, оскільки залишати вогнище без нагляду не можна: може випасти іскра або вуглинку, обпектися дитина або домашній улюбленець. З дверцятами тривалість горіння палива в осередку зростає. Також хочемо вам порекомендувати https://kahelplus.com.ua/ru/dvercjata-dlja-kaminiv-i-pechej

Купити дверцята для каміна можна з суцільного металу – гладкого і декорованого – або з товстого жаротривкого скла. Обидва варіанти дозволять вирішити питання безпеки. Глухі дверцята звичайно постачені отвором у верхній частині, що забезпечує приплив повітря, додаткове охолодження металу і тягу до вентиляційного каналу. Найбільш практичні варіанти – із сталі і чавуну. Сталеві дверцята довго служать, не деформуються, вимагають мінімального догляду. Слухняний метал дозволяє створювати вишукані прикраси на стулках і робити тонкі міцні ручки оригінальної форми. Чавун менш довговічний, вироби з нього можуть здатися грубуватими, але теплопровідність металу помітно менше, отже, знижується ризик отримання опіків. Можна вибрати витончену модель, яка стане стильним прикрасою інтер’єру. Ціна буде залежати від матеріалу і оформлення.

Скляні дверцята дозволяють милуватися вогнем і не хвилюватися про безпеку. Використовується спеціальне скло товщиною близько чверті дюйма, що пройшов спеціальну загартування. Сучасні технології не допускають втрати прозорості, деформацій, розтріскування матеріалу при тепловому ударі. Пропонуються варіанти кріплення з відкриванням убік і вгору. У ряді випадків їх можна знімати, що важливо, якщо в будинку є маленькі діти. Консультанти відповідять на питання, оформлення покупки займе кілька хвилин. Наш асортимент постійно оновлюється і розширюється, тому кожен клієнт знайде товар за смаком. Доставка замовлення здійснюється в м. Стрій та інші населені пункти України зручним для замовника способом.