Огляд торгової платформи PrimeXBT

11-11-2020
Биржа PrimeXBT — руководство по регистрации и работе на площадке


PrimeXBT – це унікальна торгова платформу, яка дає можливість торгувати фіатнимі валютами, криптовалюта, а також сировинними товарами і фондовими індексами. PrimeXBT не вимагає верифікації з боку користувача. Без верифікації взаємодіє з ринком Forex, включаючи інструменти товарних ринків – нафту, срібло, газ, золото. Також хочемо вам порекомендувати регистрация в PrimeXBT

PrimeXBT користується величезним попитом у трейдерів завдяки різноманітності торгових інструментів. Можливості в створенні портфеля в PrimeXBT, практично безмежні – більше 50 торгових інструментів доступні в PrimeXBT.
PrimeXBT розпочала свою діяльність 4 лютого в 2019 році. Відмінною особливістю при користуванні даною майданчиком є ​​заробіток на підвищенні або зниженні цін.

Основні переваги PrimeXBT перед іншими платформами:

Відсутність необхідного збору особистих даних користувача;
Захист від втрати персональних даних, так як не потрібно проходити верифікацію;
Немає обмежень у вигляді мінімальної суми при виведенні і введенні грошових коштів;
Найнижча комісія на всіх подібних майданчиках – 0,05%;
Наявність кібербезпеки, завдяки якій біржу неможливо зламати;
Швидкий і зручний інтерфейс, зрозумілий для досвідчених клієнтів, а також для новачків. Його можна підлаштувати під себе, вибравши відповідні умови;
Плече 1: 100.

Унікальність PrimeXBT полягає в тому, що угоди відбуваються за короткий період часу, без утримань; є можливість відкривати різні ордера і види угод на одному акаунті; можна по калькулятору розрахувати максимальну позицію; за допомогою торгового плеча можна перевірити ризики після кожної покупки або продажу.

Платформа має не тільки вигідні торгові умови, а й гарантує максимальний рівень збереження грошових коштів. Для безпеки активів розроблена система кібербезпеки. Дана концепція систематично піддається перевірочним тестів, для забезпечення високого рівня. Використовуються деякі засоби безпеки:

Офлайн-сховище для активів;
Адреси біткоіни-гаманців, занесені в білий список;
Регулярно проводяться перевірки і тести;
Шифрування конфіденційних даних і паролів;
Двухфакторная аутентифікація, що усуває неавторизований доступ до запису;

Партнерська програма PrimeXBT забезпечує велику кількість варіантів сприяння. До них відносяться моделі RevShare, CPA, CPL. Реферальная програма дозволяє отримувати до 50% суми, яку оплачують реферали за вироблені угоди, надає кредитне плече 1: 1000. Вона має деякі плюси: поширення ГЕО на близько 200 країн; оффер, який поєднує комплекс з трьох моделей; широка база креативів. Для того, щоб знайти нових рефералів і розширити аудиторію необхідно поділити посиланням реферала в соціальних мережах; зняти відео про PrimeXBT; запросити друзів на дану платформу.