Гнучка бітумна черепиця Шинглас

10-2-2019

Гибкая битумная черепица Шинглас
Стрункість прекрасних форм пробуджує почуття прекрасного і любов до мистецтва у душі кожного. Графічні лінії і багатошаровість створюють шедеври архитектурны і підкреслюють їх неповторну індивідуальність.
Також хочемо вам порекомендувати покупал шинглас здесь https://www.budservic.com.ua/product-category/gibkaya-cherepitsa/shinglas/
Корисна площа в упаковці: 2м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт. Вага покриття: 15 кг/ кв. м Досконалість гармонійних поєднань кольору і форми закликає до створення нових, фантастичних художніх ефектів.
Корисна площа в упаковці: 3м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт. Вага покриття: 9, 5 кг/ м кв.
Корисна площа в упаковці: 3 м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт
Корисна площа в упаковці: 3 м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт Витонченість геометрії і чарівність природних відтінків вдало вписуються в навколишнє середовище.
Корисна площа в упаковці: 3 м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт. Вага покриття: 8, 6 кг/ кв. м
Корисна площа в упаковці: 3 м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт. Вага покриття: 8, 6 кг/ кв. м
Корисна площа в упаковці: 3 м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт. Вага покриття: 8, 6 кг/ кв. м
Корисна площа в упаковці: 3 м. Кількість упаковок на піддоні: 36 шт. Серія отримала свою назву завдяки формі нарізки, винайденої у Фінляндії. Вага покриття: 8 кг/ м кв.
Корисна площа в упаковці: 5 м. Кількість упаковок на піддоні: 40 шт.
Корисна площа в упаковці: 10 м. Кількість упаковок на піддоні: 23 шт. Вага покриття: 4, 6 кг/ м кв. Котедж, заміський будинок, або легкий дачний будиночок – ви зможете вибрати з безлічі квітів і нарізок саме ту черепицю, яка зробить ваш будинок індивідуальним і забезпечить гармонійність в навколишньому ландшафті. Застосовується при новому будівництві та реконструкції на покрівлях об’єктів котеджного і малоповерхового будівництва при будь-якій конфігурації покрівлі з ухилом від 12°, аж до куполів і цибулинних дахів.
У разі влаштування гнучкої черепиці поверх бітумних покриттів, останні виконують функцію додаткового нижнього підкладкового килима. Базальтовий гранулят фарбують високотемпературним випалом, завдяки цьому матеріал не змінює свій колір протягом всього терміну служби. По формі гранул базальт має відмінну адгезію (слипаемость) з бітумним сполучною.
За типом бітумного сполучного гнучку черепицю підрозділяють на: окислений (збагачене киснем), СБС (штучний каучук) і АПП (пластик) модифікований бітум.
За що ми платимо, купуючи водостічну систему.
Продаєте будівельні матеріали. Проводите монтаж покрівлі, монтаж водостоку, монтаж фасадних панелей. Розмістіть тут свої контакти.