У даній статті ми розглянемо, як заощадити гроші на мобільному зв’язку. На мій погляд, це дуже актуально, адже мобільний телефон є у всіх. Життя постійно прискорюється, і ми вже не можемо уявити собі свій день без дзвінків, смс або мобільного інтернету. У середньостатистичної сім’ї мінімум 4 людини, і якщо ми будемо знати, як скоротити витрати на стільниковий зв’язок, то економія сімейного бюджету в сумі буде досить відчутною.

Як скоротити витрати на мобільний зв’язок

1

Вимкніть непотрібні послуги на своєму мобільному пристрої. Щоб перевірити, за що у Вас конкретно знімаються гроші, зайдіть в свій особистий кабінет Мегафон, Білайн або МТС і зробіть запит на всі витрати по рахунку за місяць. Якщо Ви не знаєте, як зайти в свій особистий кабінет, то просто наберіть в будь-якому пошуковику, наприклад, «Особистий кабінет Мегафон», на сайті оператора Вам потрібно буде ввести Ваш телефон і пароль (якщо Ви жодного разу не заходили в свій особистий кабінет, то зробіть запит і пароль від кабінету Вам прийде смс). Ви здивуєтеся, скільки там непотрібних передплат, на багато з яких Ви навіть не пам’ятаєте, коли погодилися. Особливо часто буває, що якась послуга, наприклад, мелодію замість гудків, працює безкоштовно перший місяць. А потім Вам обов’язково потрібно було від неї відписатися вручну, і Ви звісно не звернули увагу на цей пункт, коли погоджувалися на підписку. А буває, що Ви просто не туди натиснули, і в підсумку, стали щасливим володарем сверхполезного прогнозу Вашого знаку зодіаку за 5 грн в день.

2

У особистому кабінеті перегляньте всі поточні тарифи, які пропонує мобільний оператор. Можливо там з’явилися нові вигідні пропозиції. Особливо це актуально, якщо Ви давно не міняли свій тариф (у цьому випадку будьте впевнені, що Ви значно переплачуєте, т. к. оператор думає, що Ви не дуже-то стежте за своїм балансом, тому зовсім не обов’язково робити знижки, і Ви готові платити у будь-якому випадку). Причому щоб змінити тариф зараз потрібно зробити лише пару кліків мишкою в особистому кабінеті.

Читайте також: Як економити на продуктах: 13 способів

3

Напевно, у Вас є номери, на які Ви дзвоніть частіше, ніж на інші. Просто переведіть їх в розряд «Улюблені» (знову ж таки в особистому кабінеті), і зможете заощадити суттєві кошти.

4

Перевірте в своєму особистому кабінеті наявність накопичених бонусів (так, так, там є бонуси, вони нараховуються за кожне поповнення рахунку та користування послугами мобільного оператора). Їх можна обміняти на безкоштовні хвилини дзвінка або смс, або поповнити ними баланс телефону.

5

Підключіть безлімітний мобільний Інтернет (зараз це недорого) і користуйтеся всіма благами Інтернет-додатків.

Про те, як економити на дзвінках за допомогою персональних комп’ютерів і програми Skype вже сяк-так знають всі. А ось про те, як правильно економити гроші за допомогою спеціальних програм мобільного зв’язку ще мало хто чув.

Є такі популярні сервіси як Whatsapp і Viber («Вотсап» і «Вайбер»). З допомогою Whatsapp можна безкоштовно відправляти текстові повідомлення, а також обмінюватися картинками і аудіо файлами. А Viber дозволить Вам здійснювати дзвінки безкоштовно. До того ж, встановити Viber можна і на персональний комп’ютер і, тим самим, дзвонити з комп’ютера на мобільний.

Як почати користуватися Whatsapp і Viber

Ви завантажуєте відповідне мобільний додаток
(з офіційних сайтів whatsapp.com, viber.com, або store.apple.com і play.google.com);

Встановлюєте на свій смартфон (у нього повинна бути операційна система Android або BlackBerry або IOS або Windows Phone). Установка проводиться за принципом «далі-далі-далі»;

Отримуєте задоволення від використання 🙂

Іншими словами, ці програми дозволяють Вам заощадити значні гроші на мобільному зв’язку, тому що Ви платите тільки за Інтернет (умовно, в середньому, це 3-5 руб в день, в той час як 1 хвилина розмов за звичайними тарифами коштує ненабагато менше). Причому Інтернет трафік дуже низький, так що можна вважати, що Ви взагалі нічого не витрачаєте.

Особливо вигода відчувається, якщо Ви спілкуєтеся з кимось з іншого міста або країни. Правда, зверніть увагу, що в роумінгу мобільний інтернет вкрай недешевий, тому подбайте про місці з безкоштовним Wi-Fi.

У Whatsapp і Viber до того ж інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, так що Вам не потрібно буде проходити спеціалізовані тренінги. Також зазначу, що ці програми досить економно витрачають заряд Вашої батареї, тобто Ви навіть не відчуєте жодних змін.

Правда, щоб користуватися такими зручними програмами, вони повинні бути встановлені не тільки у Вас, але і у тих, з ким Ви хочете спілкуватися. Тому запропонуйте своїм знайомим економити разом, розкажіть їм, як скоротити витрати на мобільний зв’язок за допомогою Whatsapp і Viber.

За оновленнями в цій та інших статтях тепер можна стежити на Telegram каналі: @hranidengi.

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments