Банківський депозит є одним з найбільш надійних способів збереження накопичень завдяки державній страховці сумою вкладів до 1,4 млн рублів або еквівалента в іноземній валюті. Тобто, у разі якщо у Вашого банку буде відкликана ліцензія, агентство по страхуванню внесків поверне Вам суму Вашого депозиту разом з відсотками.

Хочу підкреслити, банківський вклад – це інструмент саме збереження фінансів, оскільки відсотки, пропоновані банками, в основному, покривають лише рівень інфляції (тобто суму, на яку збільшуються за рік всі ціни). Але це в будь-якому разі краще, ніж тримати гроші під матрацом.

Запам’ятайте правило:
Якщо Ваші гроші просто лежать у Вас вдома, то вони не працюють.

Більше того, незважаючи на те, що кількість папірців в тумбочці не зменшується, фактично сума Ваших заощаджень тане, і з кожним місяцем на неї Ви зможете придбати все менше товарів.

Однак, на ринку банківських послуг можна знайти досить вигідні пропозиції по вкладах. Про те, як вибрати сам банк для відкриття депозиту, я пишу в статті: «Який банк вибрати? Критерії, про які Ви повинні знати» . А зараз ми детально розглянемо, як знайти депозит з найвищою процентною ставкою.


1

Відкриваємо наш улюблений портал banki.ru. Заходимо в розділ «Внески» ;


2

Відкривається вкладка «Вклади і депозити», далі клацаємо на кнопку «Розширений пошук» ;


3

У нас з’являється вікно «Підбір вкладу» , в якому можна встановити безліч критеріїв пошуку. Це і параметри виплати відсотків, і наявність або відсутність капіталізації відсотків, а також можливість або відсутність поповнення внеску, умови дострокового розірвання договору або умови мультивалютності і т. д. Докладно про всіх параметрах я напишу в наступних статтях. Поки у нас стоїть завдання знайти внесок з найбільшою процентною ставкою, тому ми не ставимо ніяких обмежень пошуку, а залишаємо їх за замовчуванням. Таким чином даний сервіс впорядкує нам всі пропозиції за депозитами в порядку зменшення процентної ставки. Натискаємо кнопку «Знайти» ;


4

Портал banki.ru видав нам 749 вкладів за заданими критеріями (сума вкладу 100000 руб на 1 рік, інші критерії не важливі). А далі нам потрібно клацнути на вподобаних вкладах з привабливими для нас ставками, щоб прочитати умови депозиту більш докладно, також можна додати до порівняння. Для візуальної оцінки додаткових параметрів вкладу є невеликі графічні іконки (підведіть курсор миші до них і дізнаєтеся, що вони означають).

На дані момент найбільша процентна ставка в Риабанке – 15,15%. Вирішити, довірити свої гроші саме цьому банку, або віддати перевагу якомусь іншому, Вам допоможе стаття «Який банк вибрати? Критерії, про які Ви повинні знати«.

За оновленнями в цій та інших статтях тепер можна стежити на Telegram каналі: @hranidengi.

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments