Всі вже звикли, що в рекламі кредитних продуктів щодо запропонованої процентної ставки завжди фігурує частка «від», яка фактично дозволяє банкам обіцяти майже будь-які відсотки.

Довірливі клієнти, повірили у вигідну пропозицію, приходять в кредитну організацію з усіма документами і раптом дізнаються, що саме їм банк готовий надати кредит з набагато більшою ставкою, та ще й зі страховкою на додачу. На всі заперечення зазвичай дається відповідь, що рішення про видачу кредиту приймається в автоматичному режимі за результатами аналізу багатьох факторів, суть яких банк не зобов’язаний розкривати.

Банк «Відкриття» вирішив зламати цей стереотип і пообіцяв рефінансування кредитів за гарантованої ставкою: «Ніяких «від» — рівно 11,9%». Причому в рекламі написано, що схвалення буде 100% при виконанні умов, а страховка не впливає на видачу кредиту:

Заявлені необхідні умови наведені на сайті і здаються цілком здійсненними:

● Відсутність прострочень протягом останніх 12 місяців за будь-якими кредитними продуктами, включаючи кредитні картки;
● Відсутність прострочень за будь-якими кредитними продуктами тривалістю понад 30 днів у минулому;
● Відсутність нових кредитів в останні 6 місяців;
● Відсутність мікрокредитів як у сьогоденні, так і в минулому;
● Наявність хоча б одного кредиту, який ви виплачували або сплачуєте більше року.

При цьому для оформлення рефінансування у «Відкритті» достатньо паспорта та довідки про заборгованість з іншого банку:

Рефінансування кредитів в банку Відкриття. Повні умови

Відразу варто зауважити, що на рекламній сторінці сайту банку «Відкриття» перераховані не всі умови для рефінансування під гарантовану ставку на 11,9%, внизу сторінки є документ в pdf Умови отримання ставки 11,9%», в якому присутні додаткові обмеження. А саме, що не можна рефінансувати кредит самого «Відкриття», кредитну картку, а також кредит, взятий на розвиток бізнесу:

Сума кредиту для рефінансування повинна бути від 200 000 до 3 000 000 руб. (для зарплатних клієнтів верхня межа становить 5 000 000 руб.), при цьому кожен рефінансує кредит повинен бути не менше 50 000 руб.

Ще однією умовою є те, що сума платежів після рефінансування не повинна перевищувати поточних платежів за кредитами (така ситуація може виникнути, якщо рефінансуються вами кредити мають більший термін, ніж оформляється рефінансування у «Відкритті», максимальний термін якого 60 місяців):

У цьому документі, до речі, ще прописано, що протягом 60 днів після оформлення рефінансування у «Відкритті» потрібно буде надати в банк довідку про закритих кредитах, інакше процентна ставка збільшиться на 2 процентних пункту.

Також ніхто не відміняв звичайних вимог до позичальника: вік від 21 до 68 років, стаж на останньому місці роботи від 3-х місяців, загальний стаж роботи від 1 року, мінімальний щомісячний дохід від 15 000 руб., відсутність прострочень і наявність стаціонарного робочого телефону.

Загалом, умов і обмежень насправді досить багато, і якщо позичальник не буде відповідати якому-небудь пункту, банк «Відкриття» запропонує йому кредит зовсім не під гарантовані 11,9%.

Тим не менш, коли умови озвучені заздалегідь, виконати їх можливо, і повинні знайтися позичальники, які відповідають всім параметрам.

Рефінансування кредитів в банку Відкриття. Негативні відгуки клієнтів

Єдиний спосіб оцінити, наскільки реклама «Відкриття» з рефінансування кредитів інших банків з гарантованою ставкою відповідає дійсності – це ознайомитися з відгуками клієнтів.

На порталі banki.ru є як негативні, так і позитивні відгуки про рефінансування у «Відкритті», причому негативних набагато більше. Варто врахувати, що негативні відгуки завжди пишуть частіше, оскільки якщо людина чимось незадоволений, він постарається розповісти про це як можна більшій кількості людей, а якщо задоволений, то просто сприйме це як належне.

В деяких відгуках клієнти говорять, що вони повністю відповідали всім зазначеним критеріям, але отримали відмову без пояснення причини. Пропонована ставка виявилася набагато вище декларованої.


У цьому відкликання клієнту також відмовили рефінансування за ставкою 11,9%, запропонувавши кредит під 15,5%, та ще й зі страховкою. Співробітник банку зізнався, що практично всім клієнтам приходить відмова:


Ще один відгук клієнта, в який банк заявляє, що клієнт не відповідає всім параметрам, не називаючи конкретний пункт.

Цьому клієнту теж відмовили в рефінансуванні, хоча у нього була хороша кредитна історія. Після відмови посипалися дзвінки з різними рекламними пропозиціями. Банк, знову ж таки, відповів, що клієнт не відповідає всім умовам акції. А персональні дані вони мають право обробляти і передавати.


Наступного клієнта, за його словами, відповідним під усі критерії акції, відмовили в рефінансуванні, хоча попередньо схвалили. А на гарячій лінії повідомили, що ніякої акції з рефінансуванням у «Відкритті» зараз взагалі немає і ставка щоразу визначається індивідуально:

Тут предодобренная онлайн-заявка на рефінансування під 11,9% перетворилася в кредит зі страховкою. А співробітник банку заявив: «Ну че вам сайт сказав».

Наступного клієнта також не вдалося оформити рефінансування, у нього чомусь відразу запитали довідку 2-НДФЛ, ще на стадії оформлення заявки, а от довідку про стан заборгованості в інших банках навіть не дивилися.

Ось ще одна відмова, хоча, за словами співробітника банку, клієнт відповідав умовам акції:

Є відгуки клієнтів, яким пропонують оформити кредит зі страховкою замість рефінансування:

Ось ще кілька негативних відгуків:
Рефінансування кредитів в банку Відкриття. Позитивні відгуки

Тепер погляньте на позитивні відгуки. Мені подобається читати їх підряд, вони якось дуже підозріло схожі один на одного. Зазвичай у них розповідається, як якась Маринка все гарно пояснила і швидко оформила без будь-якої страховки і під хороший відсоток, і взагалі клієнт в повному захваті. Подробиці зазвичай не повідомляються, а сам відгук складається всього з декількох рядків і рясніє знаками оклику.

Хочеться звернути увагу на те, що позитивні відгуки частенько залишають свежезарегистрированные користувачі, які ні до, ні після хвалебного відкликання не виявляли на порталі ніякої активності.

Ось кілька прикладів:


У цьому відкликання клієнт випадково підійшов за всіма критеріями, заявку на рефінансування між справою порадила залишити добра Маринка. І йому – о, диво! — було схвалено рефінансування без страховки зі ставкою 11,9%, хоча у клієнта не було з собою довідки про заборгованість по кредитах рефінансує. Окличні знаки тут також присутні:


У цьому відкликання подробиць про рефінансування теж немає, зате клієнт настільки задоволений, що поставив аж три знаки оклику, т. к. «все зробили швидко і під хороший відсоток»:


Даного клієнта вдалося рефінансувати кредит, взятий у «Відкритті», хоча за умовами акції це неможливо. Правда, не вказана ставка, можливо це був звичайний кредит по іншій програмі:


Ось ще один відгук від свежезарегистрованного користувача, який не зазнав жодних проблем з отриманням кредиту, а чуйні працівники допомогли розібратися з усіма тонкощами:


Наступний відгук не про кредит або рефінансування, але він здався мені цікавим. Це просто хвалебна ода конкретної Маринку, причому без подробиць, що ж так захопило клієнта:


Цей користувач banki.ru, теж захоплювався співробітниками «Відкриття», навіть заробив постійний бан від порталу за множинне реєстрацію акаунтів:


Повз цього «чесного відкликання» з великою кількістю знаків оклику від свежезарегистрированного користувача я теж не зміг пройти:


Наступний відгук трохи відрізняється від попередніх, тут як мінімум варто оцінка 4, а не 5. Завдяки співробітникові, клієнту вдалося взяти кредит без страховки. Реєстрація користувача відбулася не в день написання відгуку, хоча більше активності не було:


Ось ще один несхожий на інші відгук про рефінансування іпотеки у «Відкритті», який рясніє безліччю деталей, правда, від свежерега і з великою кількістю знаків оклику:


Висновок

Висновки нехай кожен робить сам, все-таки відгуки — це завжди дуже суб’єктивно. На порталі banki.ru є і позитивні, і негативні відгуки про рефінансування, комусь здадуться переконливими одні, кому-то інші. Рекомендую ознайомитися з ними самостійно.

Умови акції «Відкриття» з рефінансування кредитів інших банків з гарантованою ставкою все-таки містять багато параметрів. Не можна виключати, що клієнти, що отримали в результаті відмову, насправді не відповідали всім критеріям.

Також не можна думати, що клієнт, отримавши якісну послугу в банку, не захоче спеціально для цього потрібно зареєструватися на порталі та залишити позитивний відгук. Всяке буває 🙂

Якщо у когось є позитивний досвід рефінансування кредитів у «Відкритті» з гарантованою ставкою і без страховки, будь ласка, напишіть про нього в коментарях до статті.

Сподіваюся, моя стаття була вам корисна, про всіх уточненнях і доповненнях пишіть в коментарях.

За оновленнями в цій та інших статтях можна стежити на Telegram-каналі: @hranidengi.

У зв’язку з блокуванням Телеграма створено дзеркало каналу в ТамТам (месенджер від Mail.ru Group з подібним функціоналом): tt.me/hranidengi.

Підписатися в Телеграм Підписатися в ТамТам

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments