Оновлено 02.11.2018.

У середині липня 2017 року «ВТБ24» оголосив про створення «Мультикарти», яка увібрала в себе все найкраще: безкоштовне обслуговування, хороший кэшбэк, відсоток на залишок, можливість знімати готівку в будь-яких банкоматах і робити безкоштовні міжбанківські перекази.

Іншими словами, перед нами чергова спроба створення універсальної карти, яка б задовольнила всі запити клієнта. Причому, на думку «ВТБ24», у них вийшло створити картку, яка є однією з найвигідніших на ринку. За рік планується збільшити кількість діючих карток з 6 млн до 8 млн багато в чому за рахунок нового продукту:

Основна суть «Мультикарти» полягає в тому, що клієнт може самостійно вибрати одну з 6 програм лояльності для підключення до картки, а вигода від бонусної програми буде залежати від обсягу витрат. Причому «Мультикарта» може бути як дебетовою, так і кредитної.

Отже, ось як виглядає реклама нової «Мультикарти» на сайті банку:


Мультикарта від ВТБ24. Переваги
1 Безкоштовний випуск та обслуговування.

«Мультикарта» – це найменування не лише картки, але і пакету банківських послуг. За підключення даного пакету доведеться відразу заплатити 249 руб. Однак ці гроші повернуться при дотриманні умов безоплатності пакету:

Умови невзимания плати за обслуговування цілком гуманні, потрібно або підтримувати середньомісячний залишок у 15 000 руб. на майстер-рахунку або накопичувальному рахунку, або здійснити покупок по всіх картах в пакеті на суму 15 000 руб/міс., або щомісяця перераховувати на майстер-рахунок зарплату в розмірі від 15 000 руб. (надходження обов’язково повинні бути від юрособи або ІП):

В рамках пакету послуг «Мультикарта» можна безкоштовно оформити 5 дебетових карт і 5 кредитних для себе і своїх близьких:

Правда, представник «ВТБ 24» чомусь пише, що в пакет послуг входить не 5 дебетових і 5 кредитних карток, як написано на сайті, а всього 5 карт в будь-якій комбінації:

UPD: 23.05.2018
При замовленні «Мультикарти» на сайті банку, а не у відділенні, 249 руб. за перший місяць платити не потрібно:

UPD: 02.07.2018
З липня 2018 «ВТБ» змінив критерії безкоштовності «Мультикарти». Тепер необхідно здійснювати покупок щонайменше на 5000 руб./міс. (за всіма картками в пакеті), в іншому випадку плата складе 249 руб./міс. Залишки на рахунках у «ВТБ» тепер не впливають на вартість обслуговування.

2 Бонусна програма.

У рамках пакету «Мультикарта» до всіх картках можна підключити одну бонусну опцію на вибір: «Подорожі», «Колекція», «Авто», «Ресторани», Cash Back на все, «Заощадження».

Як бачимо, гарна винагорода виплачується при сумі витрат за всіма картками в рамках пакету «Мультикарта» від 75 000 руб. По категорії «Подорожі» нараховується 4% милями (4 милі за кожні 100 грн. покупки), В опціях «Авто» і «Ресторани» передбачено 10% кэшбэк в цих категоріях (за покупки в інших категоріях кэшбэк дорівнює 0), в категорії Cash Back – 2% на всі покупки, «Колекція» – 4% бонусами на всі покупки, «Заощадження» – надбавка до Накопичувального рахунку в 1,5% річних.

В місяць оформлення «Мультикарти» нараховується максимальну винагороду незалежно від суми витрат:

У кожний момент часу у всіх карт може бути підключена лише одна однакова опція, міняти її можна раз на місяць (безкоштовно):

Для розрахунку винагороди враховується опція, яка була активною на перше число місяця або на дату оформлення «Мультикарти»:

Список винятків, за які кэшбэк не покладено, і які не враховуються при розрахунку обороту по карті, вельми лояльний. Комуналки і зв’язку в ньому немає. За великі покупки (наприклад, купівля авто), або якщо вартість покупок в одному ТСП більше 70% від загальних витрат, кешбека не буде.:


Тим не менш, навіть якщо сума витрат у одному ТСП більше 70%, «ВТБ 24» все одно може нарахувати належну винагороду. Ось відгук клієнта, зіткнувся з даною ситуацією (по «Карті Світу», там таке ж обмеження):

● Опції «Авто» і «Ресторани» (куди крім ресторанів також входять квитки в театр і кіно) має сенс підключати, якщо у вас великі витрати саме в цих категоріях, оскільки за покупки в інших категоріях кешбека немає. Місячний ліміт винагороди обмежений 15 000 руб.:

Які саме MCC входять у «ВТБ24» в категорію «Авто» (автозаправки і паркування) і «Ресторани» (ресторани, бари, кафе, каси по продажу квитків у кіно/театри), невідомо. У Правилах банк просто прописав, що операції для виплати кешбека повинні відповідати цим категоріям:

UPD: 02.11.2018
З 01.11.2018 опції «Авто» і «Ресторани» стають зовсім непривабливими, т. к. місячний ліміт кешбека тепер тільки 3000 руб. А це означає, що при підключенні цих опцій можна розраховувати максимум на 5% кешбека при витратах від 15 000 до 60 000 руб. Більше витрачати не має сенсу через місячного обмеження по каші.

● Опція Cash Back на все з 2% кэшбэком при витратах від 75 000 руб., на мою думку, не дуже-то цікава, т. к. кэшбэк милями по опції «Подорожі» відповідає приблизно 3,6-3,8%. При цьому в опції «Подорожі» немає місячного ліміту нарахування бонусів, а в опції Cash Back ліміт обмежений 15 000 руб.:

UPD: 02.11.2018
Опція Cash Back на всі стала трохи вигідніше, але тільки при використанні сервісів Google Pay, Samsung Pay і Apple Pay.

Без використання смартфона для покупок кэшбэк при підключенні даної опції складе лише 1% незалежно від рівня витрат. При оплаті смартфоном і сумі витрат від 15 000 до 75 000 руб. буде кэшбэк 2%, при витратах понад 75 000 — 2,5%. Місячний ліміт 5000 руб.

● Опція «Заощадження», за якою можна отримати надбавку до Накопичувального рахунку, вигідністю не відрізняється. Детальніше про неї трохи нижче.

● Товари і послуги, на які можна обміняти бонусні бали програми «Колекція» мають завищені ціни, так що ефективний кэшбэк буде не дуже великим.

UPD: 23.05.2018
Бали «Колекції» можна обміняти на цілком вигідні сертифікати деяких супермаркетів (щоправда, ці сертифікати не завжди доступні). Підсумкова вигода виходить в районі 3,8%:

UPD: 02.11.2018
Місячний ліміт балів програми «Колекція» тепер обмежений 5000.
Бали «Колекція» можна використовувати в якості знижки в супермаркетах «Стрічка», в яких встановлені термінали «ВТБ». Сума покупки повинна бути від 1500 руб. 1 бал відповідає 1 рубля:


● А от програма «Подорожі», за якою за кожні 100 грн. покупки при обороті витрат по всіх картах від 75 000 руб. буде нараховуватися 4 милі, є цілком непоганим пропозицією. Максимального ліміту нарахування миль за місяць немає.

Бонусні милі нараховуються за кожну операцію окремо, а потім сумуються. Так що, швидше за все, є округлення не на користь клієнта. За покупку в 199 рублів буде нараховано лише 4 милі:

В тарифах з приводу округлення написано неоднозначно, можна подумати, що всі операції підсумовуються і потім вже за кожні 100 руб. нараховують належні милі, тобто підсумкове округлення буде не таким помітним: «4 милі за 100 руб. обороту в ТСП»:

Саме цю схему розрахунку миль повідомили деяким клієнтам «Привілеї» по «Карті Світу», у якої з липня такий же механізм нарахування миль:

Загалом, питання з округленням потрібно буде уточнити додатково.

UPD: 23.05.2018
З округленням у «ВТБ» все добре, кэшбэк вважається від загальної суми покупок за місяць, а не по кожній операції окремо:


Милями можна оплатити не менше 50% від вартості квитка на літак, поїзд, оренди автомобіля або готелі, представлених на сайті travel.vtb24.ru (1 миля = 1 руб.). За рік можна отримати компенсацію не більше 10 разів у кожній категорії:

З урахуванням трохи більш високих цін на квитки на сайті travel.vtb24.ru і округлення можна вважати, що мильний кэшбэк 4% на всі покупки приблизно відповідає реальному грошового кэшбэку в 3,6-3,8%.

UPD: 05.08.2018
За «Мультикарті» платіжної системи Visa з опцією «Подорожі» можна отримувати 5% кешбека милями на всі при використанні для покупок технологій Google Pay, Samsung Pay або Apple Pay (т. е. при оплаті смартфоном або годинами).

Для цього сума витрат за всіма картками (основної та всім додатковим) у пакет банківських послуг «Мультикарта» повинна бути від 75 тис. руб. в місяць.


Дана акція діє аж до 30.06.2020, правда, фонд для виплати винагороди обмежений 185 млн руб.

В пакеті «Мультикарта-Привілей», згідно цієї акції, буде 6% кешбека при витратах понад 150 000 руб./міс. з підключеною опцією «Подорожі» при використанні Google Pay, Samsung Pay або Apple Pay.

UPD: 02.11.2018
Максимальна сума нарахування з 01.11.2018 — 5000 миль в місяць.

UPD: 20.10.2018
У «Мультикарти» з’явилася ще одна опція «Позичальник», яка дозволяє економити на платежах по кредиту «ВТБ».

При підключенні даної опції банк перераховує ставку і платіж по кредиту кожен місяць в залежності від рівня витрат. Різниця в порівнянні з графіком платежів повертається на карту до кінця наступного місяця, максимум 5000 руб./міс.

Однак вигода порівняно з іншими опціями відображається, лише якщо у вас дуже велика сума кредиту, ви витрачаєте більше 75 000 руб./міс. і використовуєте кредитку, а не дебетовку. В цьому випадку ставка за кредитом готівкою знизиться на 3%, по іпотеці — на 0,6%.


Ось приблизна вигода при кредиті 1,8 млн руб за ставкою 10,9% на 5 років при витратах по кредитці більше 75 000 і зберіганні в цей час на дебетовке під 6% суми у 300 000.

3 Накопичувальний рахунок.

Власникам пакета послуг «Мультикарта» доступний Накопичувальний рахунок, він може бути в рублях, доларах США і євро. На сайті банку заявляється, що процентна ставка по даному рахунку досягає 10%. Базова ставка 8,5% + можна отримати надбавку 1,5%, якщо обрана бонусна категорія «Заощадження» і підтримується необхідний оборот витрат по картах в рамках пакету послуг «Мультикарта» (від 75 000 руб.):

Проте при пильному розгляді правил нарахування відсотків на Накопичувальний рахунок в «ВТБ24» виникають деякі сумніви щодо вигідності даного продукту для клієнта. Тим не менше, попит на Накопичувальні рахунки в «ВТБ24» тільки зростає:

Отже, базова процентна ставка за накопичувальним рахунком залежить від часу знаходження коштів на рахунку. З першого місяця вона становить 4%, з 3-го – 5%, з 6-го – 6%, з 12-го 8,5%:

Відсоток нараховується на мінімальний залишок за місяць, виплачується в кінці місяця:

Накопичувальний рахунок потрібно обов’язково поповнити в день його відкриття, інакше відсотки за перший місяць складуть 0 руб.

При закриття Накопичувального рахунку дохід за останній місяць не виплачується:

Відсоток за Накопичувальним рахунком нараховується за вельми хитромудрою формулою, суть якої зрозуміти не так-то і просто:


Загалом, основний сенс полягає в тому, що додаткові внески починає діяти новий відлік часу для визначення процентної ставки. Припустимо, ви протримали рік початкову суму на накопичувальному рахунку, з 12-го місяця на неї стане нараховуватися 8,5%, а от якщо ви внесете додатковий внесок на рахунок, то на нього буде поширюватися ставка 4%, і тільки ще через 12 місяців процентна ставка на додатковий внесок добереться до 8,5%.

Також варто враховувати, що Накопичувальний рахунок в «ВТБ24» – це не внесок з фіксованою процентною ставкою. Банк має повне право знизити відсоток в односторонньому порядку. Тобто ви будете тримати гроші спочатку під 4%, потім під 5%, потім під 6%, а коли доберетеся до заповітних 8,5%, «ВТБ 24» може сказати, що у зв’язку зі зміною економічної обстановки відсоток по Накопичувальному рахунку знижується:

Якщо до «Мультикарті» підключити опцію «Заощадження», то, залежно від рівня витрат по картці, покладена надбавка до процентної ставки на Накопичувальному рахунку (на карбованцевому), при витратах від 5 до 15 тис. крб. – 0,5%, від 15 до 75 тис. руб. – 1%, понад 75 тис. руб. – 1,5%:

На мій погляд, підключати опцію «Заощадження» до «Мультикарті» і витрачати більше 75 000 руб./міс. по карті без кешбека заради збільшення 1,5% до процентної ставки на Накопичувальному рахунку недоцільно. До того ж надбавка поширюється тільки на залишок, що не перевищує 1,5 млн рублів.

UPD: 23.05.2018
З травня 2018 «ВТБ» знизив відсотки за накопичувальним рахунком, тепер базова ставка з 1-го місяця — 4%, з 3-го — 5%, з 6-го — 5,5% (було 6%), з 12-го — 7% (8,5%):

Тобто навіть перші клієнти «Мультикарти» (отримали її влітку 2017), яких заманювали Накопичувальним рахунком зі ставкою 8,5% з 12-го місяця, так і не дочекалися такої процентної ставки. На мій погляд, в наявності явне введення клієнтів в оману і недобросовісна реклама, можна було тоді хоч 20% або всі 100% з 12-го місяця обіцяти.

Варто, щоправда, відзначити, «ВТБ» чесно попереджав, що має право знизити ставку в будь-який момент.

Карта «Халва» від «Совкомбанку»: 7,5% на залишок, кэшбэк 3-12%. Всі подробиці в статті.

Бережи Гроші! рекомендує:
4 Безкоштовний донор.

З дебетових карток «ВТБ 24» можна стягувати грошові кошти без комісії. Детальніше про карти, які можна поповнювати таким чином, читайте в статті «Card2Card: Як перекладати гроші з картки на картку безкоштовно».

5 Вигідні валютні картки.

В рамках «Мультикарти» можна відкрити безкоштовні валютні картки, за покупки за якими буде нараховуватися винагороду або милі (вартість покупки у валюті буде переведена за курсом ЦБ РФ на момент проведення операції за рахунком, і вже на цю суму буде нараховано винагороду).

При покупках за доларової «Мультикарті» в євро або в «тугриках» буде одна конвертація в долар за вигідним курсом платіжної системи без додаткових комісій, та ще й з кэшбэком. При покупках в доларах, природно, ніякої конвертації не буде:

Рублеві карти «ВТБ24» для поїздок за кордон не підійдуть, курс конвертації в банку вигідністю не відрізняється.

UPD: 14.03.2018
В кінці 2017 року «ВТБ» змінив правила конвертації по картах. Якщо раніше за доларової карті покупки в євро і в тугриках проходили за хорошим курсом МПС, то тепер при покупках в євро з доларової карти конвертація відбувається за невигідним крос-курсом банку «ВТБ»:Так що для зони євро оптимальною буде карта «ВТБ» саме в євро. Для «тугриковых» країн карта в доларах, як і раніше, залишається вигідною.

Варто відзначити, що в офіційних документах процес конвертації описаний досить заплутано:

6 Безкоштовний міжбанк.

Точніше, у «ВТБ24» не безкоштовний міжбанк, а компенсація комісії за міжбанк в наступному місяці при дотриманні умов безоплатності пакета. При витратах по картах більше 75 000 руб. «ВТБ24» повністю відшкодує комісію за міжбанк з інтернет-банку фізикам і юрикам при сумі переказів не перевищує 150 000 руб./міс. При витратах від 15 000 до 75 000 руб. безкоштовний міжбанк буде в межах ліміту в 75 000 руб./міс.:

UPD: 02.07.2018
Комісія за міжбанк і навіть за вихідні перекази з картки на картку (вихідний moneysend) повертається в наступному місяці, якщо у звітному були купівлі на суму від 5000 руб. і вище:

Повернення комісії покладено тільки за гривневі перекази, здійснені за рахунок власних коштів:

Ліміт на перекази і платежі не встановлено.


UPD: 20.10.2018
У збірнику тарифів від 15.10.2018 з’явилося обмеження щодо повернення комісії при вихідних перекази з картки на картку за «Мультикарті». Тепер навіть при обороті витрат від 75 000 руб. комісія повернеться тільки з суми таких перекладів, не перевищує 20 000 руб./міс.:

На перекази понад цієї суми будуть діяти стандартні тарифи (1,25%, мінімум 25 руб.)

7 Зняття готівки в будь-яких банкоматах без комісії.

Так само, як і у випадку з міжбанком, комісію за зняття сторонніх банкоматах «ВТБ24» поверне в наступному місяці при дотриманні умов безоплатності пакета. При витратах більше 75 000 руб. можна розраховувати на відшкодування з суми зняття сторонніх банкоматах, що не перевищує 150 000 руб./міс.

При знятті готівки в чужих банкоматах враховуйте, що спочатку банк спише 1%, мінімум 300 руб. за кожне зняття:

UPD: 02.07.2018
Комісія за зняття готівки в чужих банкоматах також повертається до початку наступного місяця, якщо у звітному здійснені покупки на суму від 5000 руб. і вище:

Важливо: комісія повертається тільки за зняття готівки в рублях і за рахунок власних коштів.

8 Відсоток на залишок.

У «Мультикарти» є відсоток на залишок, щоправда, порівняно з карткою «Користь» від «Хоум Кредит» з 7,5% річних на щоденний залишок при наявності 5 покупок за місяць або Накопичувальною карткою «Росєвробанку» з 6,1% на залишок, відсотки «ВТБ» виглядають досить скромно.

На мінімальний залишок за місяць на майстер-рахунку до 100 000 руб. при витратах понад 75 000 руб./міс. нараховується 5% річних, якщо менше витрат, відсоток на залишок практично непомітний:

Якщо підключена опція «Заощадження», або опції взагалі не підключені, то відсоток на залишок по карті не нараховується:

UPD: 27.09.2017
Якщо витрачати по «Мультикарті» більше 75 000 руб./міс., на мінімальний залишок на майстер-рахунку за місяць нараховується 7% річних (максимальна сума, на яку нараховується відсоток, обмежена 100 000 руб.). Підвищена ставка діє до 31.12.2017:

UPD: 23.05.2018
«ВТБ» змінив механізм розрахунку відсотків на майстер-рахунку, тепер не береться мінімальний залишок за місяць, а середньомісячний. Процентна ставка визначається в залежності від обороту витрат по карті (при витратах від 5000 до 14 999 руб. — 1%, при витратах від 15 000 до 74 999 рублів— 2%, при витратах від 75 000 руб. — 5%). Відсотки нараховуються максимум на 100 000 руб.UPD: 02.07.2018
Відсотки стали нараховуватися на залишок на майстер-рахунку до 300 000 руб., при обороті витрат від 75 000 руб./міс. відсоток на щоденний залишок підвищився з 5% річних до 6% річних:

9 Хороші ліміти на отримання готівки.

У банкоматах групи «ВТБ» з «Мультикарти» можна зняти без комісії 350 000 руб. в день, місячний ліміт становить 2 000 000 руб.:

10 Кредитна «Мультикарта».

У рамках пакету «Мультикарта» можна відкрити кредитні карти. Плата за випуск і обслуговування не стягується:

На кредитні карти також поширюється одна бонусна категорія на вибір (у дебетових і кредитних «Мультикарт» буде діяти однакова бонусна категорія):

У кредиток «ВТБ24» чесний грейс до 50 днів. Розрахунковий період – календарний місяць, платіжний період з 1 по 20 число місяця, наступного за розрахунковим:

За зняття готівки за рахунок кредитних коштів передбачена комісія у 5,5%, мінімум 300 руб. Вильоту з грейса при цьому не відбувається:

UPD: 07.03.2018
Об’єднаний «ВТБ» вирішив перейняти досвід проведення минулих щедрих акцій від колишнього «ВТБ Банк Москви». З 05.03.2018 за 14.03.2018 кредитні картки «ВТБ» («Матрьошку» і «Мультикарту» в тому числі) можна перевести в готівку в будь-яких банкоматах абсолютно без наслідків, тобто без комісії і вильоту з грейса, в рамках акції «Готівки багато не буває з кредитними картами ВТБ».UPD: 23.06.2018
Акція по зняттю готівки з кредиток «ВТБ» без комісії і грейс у будь-яких банкоматах стає вже доброю традицією банку. На цей раз акція діє з 27 червня по 2 липня:

В умовах написано, що в акції не беруть участь зарплатні картки (дебетові картки з овердрафтом).

Оскільки у «ВТБ» розрахунковий період — це календарний місяць, то має сенс знімати готівку в банкоматах «ВТБ» 1 і 2 липня, щоб ця заборгованість потрапила в таку виписку і, відповідно, гроші треба було б повернути тільки до 20 серпня.

В інших банкоматах можна знімати готівку вже 29-30 червня, операція майже на 100% буде опрацьовано лише в липні. Важливо не забувати про ліміти, у «Матрьошки» він 100 000 руб./день у «Мультикарти» — 350 000 руб.

Тільки що зняті готівкою в липні можна погасити заборгованість за червень, тим самим продовживши собі грейс за звичайним покупок.

UPD: 23.09.2018
C 3 вересня 2018 «ВТБ» видає новим клієнтам кредитні «Мультикарти» не з чесним грейсом до 50 днів, а з нечесним грейсом до 101 дня.

Механізм пільгового періоду на новій «Мультикарті» один в один як на кредитці «Альфи» «100 днів без відсотків». З моменту проведення за рахунком першої покупки починається довгий грейс-період в 101 день, всередині довгого грейса потрібно вносити мінімальні платежі (3% від суми заборгованості) до 20-го числа кожного місяця, а до 101 дня вивести «Мультикарту» в нуль. При списанні наступної покупки почнеться новий довгий грейс у 101 день:

У тих, хто оформляв кредитну «Мультикарту» до 03.09.2018, зберігається старий механізм чесного грейса до 50 днів.

З 25.09.2018 за 27.09.2018 у «ВТБ» проходить чергова акція по зняттю готівки з кредитних карт (крім зарплатних і дебетових з овердрафтом) в будь-яких банкоматах без комісії і з збереженням пільгового періоду:


11 Безкоштовне смс-інформування.

У пакет послуг «Мультикарта» входить безкоштовне смс-інформування:

12 Надійність.

Думаю, ризик відкликання ліцензії у «ВТБ24» належить системоформуючого «ВТБ», прагне до нуля. Об’єднання «ВТБ» і «ВТБ24» заплановано на кінець 2017:

Мультикарта від ВТБ24. Недоліки
1 Вимога до обороту.

Основним недоліком «Мультикарти» є вимога великого обороту витрат для отримання всіх булочок карти. Якщо витрати по всіх картах менше 75 000 руб./міс., то доцільність використання «Мультикарти» під питанням.

2 Комісія при роботі з касою.

«ВТБ24» активно бореться за скорочення операцій через касу без застосування картки. Наприклад, якщо ви захочете зняти з рахунку без використання картки до 100 000 руб., а при цьому у відділенні є робочі банкомати, і ваша картка цілком справна, то доведеться розщедритися на комісію в 1000 руб.

За внесення на рахунок без картки від 100 руб. до 30 000 руб. в «ВТБ24» передбачена комісія в 500 руб. (без комісії так можна зробити тільки один раз за місяць):

3 Картки «ВТБ24» не вміють стягувати.

Карти «ВТБ24» не вміють стягувати кошти з інших карт без комісії. Правда, представник банку запевняє, що скоро «Мультикарта» все-таки навчиться безкоштовно стягувати з інших карток:

Для поповнення «Мультикарти» «ВТБ24» пропонує використовувати власні термінали і банкомати.

Природно, «Мультикарту» можна поповнювати міжбанком. Робити це потрібно з кредитних організацій, у яких є безкоштовний міжбанк.

UPD: 27.09.2017
«Мультикарта» навчилася стягувати, тобто тепер її можна поповнювати з карток інших банків без комісії (важливо тільки переконатися, що карта-донор не бере комісію за подібні операції) з допомогою інтернет-банку «ВТБ 24».
В тарифах, правда, написано, що безкоштовне С2С-поповнення карток «ВТБ24» поки діє тільки до 23.11.2017. Будемо сподіватися, що банк продовжить цю можливість:

Зверніть увагу, що «Мультикарта» вміє стягувати без комісії не тільки з карт Visa і MasterCard, але і з карток платіжної системи СВІТ.

Ліміт однієї операції обмежений 100 000 руб.:

С2С-поповнення за допомогою сервісу в інтернет-банку «ВТБ 24» обробляється майже миттєво, гроші відразу доступні для покупок і переказів, технічного овердрафту не виникає:


Якщо вам потрібна картка, яка вміє безкоштовно стягувати з карток СВІТ, але «Мультикарту» ви відкривати не хочете, у «ВТБ24» є безкоштовний пакет послуг «Базовий», до якого видають безкоштовну неименную картку Visa Classic або MasterCard Standard). Вона теж уміє стягувати без комісії з карток інших банків і також, як і «Мультикарта», не бере комісію, коли стягують з неї:

UPD: 27.12.2017
Безкоштовне С2С-поповнення карток «ВТБ24» тепер діє без обмеження терміну.

4 Використання «антивідмивного» закону (115-ФЗ).

Вже стали звичними пункти, згідно з якими банк може відмовити в проведенні операції, заблокувати картку, запросити документи, у «ВТБ24» також є.

Висновок

У «ВТБ24» вийшов непоганий продукт. Однак він підійде тільки для клієнтів, які здатні підтримувати місячний оборот витрат у розмірі 75 000 руб. «Мультикарта» вимагає беззастережної любові використання в якості основної картки, інакше великого сенсу в ній немає.

Кэшбэк в 3,6-3,8% на всі покупки без верхнього ліміту нарахування каші – це цілком гідна пропозиція. Можливість випустити безкоштовні допки на членів сім’ї значно спростить досягнення необхідного рівня витрат.

Відсоток на залишок, що за майстер-рахунку, що за Накопичувальним, звичайно, малуватий. Однак він компенсується залізобетонної надійністю банку «ВТБ 24» (це моя суб’єктивна думка).

Ліміти на безкоштовний міжбанк і бескоммиссионное зняття сторонніх банкоматах не вражаючі, але вже краще такі, ніж ніяких.

Таким чином, «Мультикарта» цілком підійде для заможних клієнтів, які не хочуть заводити кілька окремих карт для кожної операції.

За перший тиждень після запуску «Мультикарти» було видано вже більше 20 000 карт:

Правда, судячи за деякими відгуками, не всі клієнти знали про тонкощі «Мультикарти», коли піддалися на вмовляння оформити даний продукт:

Сподіваюся, моя стаття була вам корисна, про всіх уточненнях і доповненнях пишіть в коментарях.

За оновленнями в цій та інших статтях можна стежити на Telegram-каналі: @hranidengi.

У зв’язку з блокуванням Телеграма створено дзеркало каналу в ТамТам (месенджер від Mail.ru Group з подібним функціоналом): tt.me/hranidengi.

Підписатися в Телеграм Підписатися в ТамТам

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments