19.07.2017 до сайту «Бережи Гроші!» надійшла претензія від ТОВ «Алтынбанк» з вимогою видалити інформацію про банк зі статті «Ліцензія: Відкликати не можна санувати. Список банків 2017», яка, на думку банку, паплюжить їх ділову репутацію. Повний текст претензії Ви можете подивитися тут.

Хочу підкреслити, що всі дані, наведені в статті взято з відкритих джерел, це ні в якому разі не прогноз і не інсайдерська інформація.

Також процитую ще один абзац з тієї статті: «Попадання конкретного банку в список зовсім не означає, що у нього можуть відкликати ліцензію. Я нікого не закликаю ні до яких дій, я просто буду розміщувати інформацію, пов’язану з цікавими публікаціями в ЗМІ про банки, новини про зниження кредитного рейтингу від того чи іншого рейтингового агентства, деякі аналізи звітності банків, різні масові скарги клієнтів на затримку будь-яких фінансових операцій».

У претензії ресурс «Бережи Гроші!» звинувачується у фальсифікації скрін-шоти, а автор — в несумлінності. Цитата: «У статті також розміщений скрін-шот сторінки сайту banki.ru (www.banki.ru/news/lenta/?id=9439368) з елементами фальсифікації, оскільки на оригінальній сторінці згадка про ТОВ «АЛТЫНБАНК» (в частині виникнення обмежень або припинення обслуговування фізичних осіб) відсутня. Даний факт свідчить про недобросовісність автора, про намір скомпроментировать і зганьбити ділову репутацію банку, про намір викликати негативне ставлення клієнтів до банку з метою зниження його конкурентоспроможності.»

На даний момент у зазначеній статті на сайті banki.ru «Алтынбанк» відсутня:

В скріншоті з сайту «Бережи Гроші!» «Алтынбанк» є:

Відповідально заявляю, що ресурс «Бережи Гроші!» НЕ ФАЛЬСИФІКУВАВ даний скрін-шот. На момент створення скрін-шоти у зазначеній статті на сайті banki.ru «Алтынбанк» мався. Для підтвердження цих слів можна звернутися до архіву інтернету за 19 грудня 2016. Копіюємо посилання www.banki.ru/news/lenta/?id=9439368 у поле і натискаємо «Go»:

Далі натискаємо на дату «December 19, 2016», щоб подивитися, як виглядала ця сторінка в зазначену дату:

Бачимо:

Дана стаття була змінена сайтом banki.ru пізніше. Також у мене є листування з представником «Алтынбанка», підтверджує інформацію, що згадка «Алтынбанка» з цієї статті було видалено адміністрацією сайту banki.ru на їх прохання вже після публікації.

Таким чином, звинувачення ресурсу «Бережи Гроші!» у розміщенні скріншота з елементами фальсифікації не мають підстав.

Також хочу зазначити, що «Алтынбанк» знаходиться на 3 місці по антиренкингу нормативу миттєвої ліквідності H2, представленому на порталі analizbankov.ru станом на 1 липня 2017:

На прохання «Алтынбанка» публікую спростування та інформаційний відповідь даної кредитної організації:

Інформаційний відповідь ТОВ «АЛТЫНБАНК» для публікації на сайті www.hranidengi.ru

ТОВ «АЛТЫНБАНК» на сьогоднішній день показує позитивну динаміку, є прибуток, зростає кількість Клієнтів.

Банк не відчуває труднощів з ліквідністю. У всіх аналітичних матеріалах банку зазначено, що ТОВ «АЛТЫНБАНК» є нетто-кредитором на міжбанківському ринку.

Банк більше 20 років працює з населенням за державною програмою. Є оператором з прийому грошових коштів від населення по соціальній іпотеці, тому має надлишкову готівку, і в зв’язку з нестабільною ситуацією більшу частину надлишкових коштів банк направляє на депозити Центрального Банку Росії. Банк виконує всі нормативні зобов’язання ЦБ РФ.
З початку квітня 2017 року Банк активно випускає платіжні картки Національної платіжної системи «МИР». До 1 вересня 2017 року Банк відкриває новий додатковий офіс «Салават Купера».

Банк веде активну інформаційну політику, регулярно розміщуючи інформацію на офіційному сайті, у тому числі про основні показники діяльності Банку, про наявні в банку вакансії, про нові продукти, змін у тарифах та багато іншого.

Все вищеперелічене свідчить про те, що положення Банку стабільне і що немає жодних підстав для відкликання ліцензії.

Висновок

Висновки робіть самі:)
«Алтынбанк статті видалений, інформаційний відповідь опублікований, конфлікт вважаю вичерпаним.

comments powered by HyperComments