Здрастуйте! у цій статті ми розповімо вам, скільки заробляє популярний youtube-канал marmok. Ви дізнаєтеся про всі джерела доходу і ціни на рекламу.

На чому заробляє мармок

Марін мокану, більш відомий як мармок – це відеоблогер, який популярний серед російськомовної аудиторії youtube. Основний контент каналу-огляд відеоігор. Геймер транслює і коментує сам процес, а також показує баги і забавні моменти в комп’ютерних іграх.

На сьогоднішній день в рунеті він вважається летсплейщіком з найвищим доходом. Статистика ютуб-аккаунта на поточний момент наступна:

  • передплатники – 14,5 мільйонів.
  • перегляди-понад 2,3 мільярдів.
  • рейтинг в російськомовному сегменті youtube-15-е місце за передплатниками (за даними сервісу whatstat).

Youtube-канал-це основний дохід відеоблогера. В інтернеті пишуть, що мармок заробляє до 9 мільйонів рублів на рік, блогер цю інформацію не підтверджував, тому ми не можемо вважати її 100% достовірною. За деякими даними, марін також працює дизайнером-ілюстратором, але його заробіток від цієї діяльності нам невідомий.

Скільки грошей приносить канал на ютубі

Блогер використовує кілька способів монетизації свого ютуб-каналу: у нього підключена партнерська програма, є рекламні інтеграції. Наприклад, в останніх відео була реклама сервісів яндекса, онлайн-курсів geek brains і декількох відеоігор. Зазвичай сюжет починається саме з рекламного ролика, який триває до 15 секунд.

Сума виплат від прямих рекламодавців нам невідома, але ми можемо дізнатися, скільки заробив мармок на ютуб з вбудованої реклами. Онлайн-сервіс whatstat оцінює загальний дохід аккаунта за весь час його існування приблизно в 870 тисяч доларів, тобто майже 68 мільйонів рублів за період з 2008 р.по теперішній момент.

За даними порталу socialblade, мінімальний прибуток каналу за останній рік-117 тисяч доларів, що в перерахунку за поточним курсом становить приблизно 9 мільйонів рублів.

рекомендуємо прочитати: скільки заробляють на ютубі-доходи блогерів в місяць.

Заробіток marmok в місяць

Дані про те, яку суму заробляє мармок на місяць, є на декількох онлайн-сервісах:

  • whatstat – від 12,9 до 16,1 тисяч доларів.
  • socialblade – мінімум 9,8 тисяч доларів.
  • youtubers – понад 9,4 тисяч доларів.

1 робимо висновок, що щомісяця канал marmok отримує не менше 9,5 тисяч доларів, що становить близько 750 тисяч рублів. Саме така сума виходить, якщо річний дохід в 9 млн руб.розділити на 12. але ці цифри приблизні, реальний заробіток летсплейщіка може бути набагато вище.