Після виходу порівняльного огляду кредитних карт багато читачі запитували, чому в рейтингу брала участь саме кредитка Tinkoff Platinum, а не Tinkoff All Airlines. Адже, на перший погляд, бонусна програма у картки для подорожей виглядає краще.

Поспішаю відповісти, що картка Platinum потрапила в огляд, оскільки вона є флагманським продуктом банку, до того ж на сайті кредитної організації вказано, що це «найкраща карта»:

Однак ніщо не заважає нам сьогодні детально розглянути картку Tinkoff All Airlines і виставити їй оцінки за параметрами з огляду.

Ось як виглядає реклама карти на сайті:


Кредитна карта Tinkoff All Airlines. Переваги
1 Акції для нових клієнтів.

Вартість обслуговування чіпована іменної картки Tinkoff All Airlines з підтримкою функції безконтактної оплати становить 1890 руб. в рік. Обслуговування допки обійдеться в 590 руб/рік:

UPD: 08.06.2018
Обслуговування допки стало безкоштовним.

Якщо замовити карту по акції «Приведи Друга», то можна отримати 1000 привітальних миль (еквівалентні 1000 руб.) за покупку від 1000 руб. В акції також можна взяти участь, якщо протягом року у вас не було кредитки «Тінькофф Банку».

ОТРИМАТИ 1000 МИЛЬ ЗА КАРТУ TINKOFF ALL AIRLINES

Перевипуск картки коштує 290 руб.:

Максимальний кредитний ліміт у картки 700 000 рублів (у Tinkoff Platinum 300 000).

Процентна ставка визначається індивідуально і коливається від 18,9% до 29,9% за операціями покупок і від 25,9% до 39,9% по операціям зняття готівки та прирівняних до них:

У «Тінькофф Банку» є ще акція для особливих марнотратників: якщо витратити за кредиткою більше 300 000 рублів в перші 90 днів з моменту активації картки, то будуть нараховані додаткові 5000 привітальних миль:

Оплата зв’язку і комуналки, до речі, в цей оборот не йде, хоча даних обмежень в офіційних документах немає:

2 Доставка по всій Росії.

Безкоштовна доставка кредитної картки Tinkoff All Airlines, як і будь-який інший картки банку, доступна у багатьох містах РФ. Якщо в місті немає представника банку, то картку можуть надіслати Поштою Росії:

3 Бонусна програма.

Звичайно ж, найцікавіше у синій кредитці «Тінькофф All Airlines» – це бонусна програма, за якою можна отримати 2% кешбека милями на всі покупки, 5% кешбека за оплату ж/д та авіаквитків і 10% за бронювання готелів і авто на сайті «Тінькофф Подорожі».

Кэшбэк покладений за покупки як за основною, так і по додатковій карті:

Пропозиція виглядає досить привабливим, проте в бонусній програмі «Тінькофф Банку» багато різних тонкощів і нюансів, покликаних ускладнити отримання максимальної вигоди від банку. Наше завдання — обійти всі ці підводні камені.

Крім вітальних, є ще кілька видів миль: транзакційні (за покупки), милі за використання сервісу tinkoff.travel, а також милі за програмою «Тінькофф Таргет». Розглянемо кожне з них.

● Транзакційні милі

За покупки за допомогою кредитної картки Tinkoff All Airlines покладені транзакційні милі:

Сума покупки ділиться на 100 і множиться на відповідний коефіцієнт для даної операції, для звичайних покупок коефіцієнт рівний 2, для покупок в категорії «Авіаквитки» – 3, для платежів через інтернет-банк – 1. Результат округлюється в меншу сторону до цілого значення:

Округлення, природно, виходить не на користь клієнта. Так за покупку в звичайному категорії на 49 рублів миль взагалі не буде, за покупку в 99 рублів покладена 1 миля (99/100*2=1,98, після округлення в меншу сторону отримаємо 1 милю).

Що конкретно «Тінькофф Банк» має на увазі під категорією «Авіаквитки», в останній редакції бонусної програми по карті Tinkoff All Airlines не зазначено.

Представник банку говорить, що до «Авіаквитки» відносяться МСС 3000-3299, 4304, 4415, 4418, 4511, 4582, 4722. Однак банк може змінити цей список своїм розсудом:


Щодо МСС 4722 («Туристичні агентства та організатори екскурсій») не все однозначно, банк також перевіряє найменування торговельної точки, оскільки під цим кодом можуть продаватися не тільки квитки:


Здійснювати платежі за допомогою інтернет-банку особливого сенсу немає, оскільки в кращому випадку буде 1% кешбека. Набагато розумніше оплачувати послуги зв’язку, податки, штрафи, страховку, комуналку на сторонніх ресурсах (на сайтах мобільних операторів, з особистого кабінету платника податків, на сервісі Яндекс.Гроші, на Госуслугах, на сайті dom.gosuslugi.ru або kvartplata.ru на сайтах страхових компаній) і отримувати 2% милями, адже серед списку винятків, за які каша не покладена, немає цих MCC:

Варто відзначити, що «Тінькофф Банк» не любить клієнтів, які захоплюються оплатою MCC 4812, 4814, 4900, 6300, 9311, 9399, 8999 і т. д. і може просто перестати давати їм милі за дані операції в індивідуальному порядку. Було б, звичайно, чесніше, якби банк просто встановив ліміти, понад які в даних категоріях платити не можна, але «Тінькофф» вирішив піти іншим шляхом.Максимальна кількість миль, які нараховуються за звичайні покупки, не може перевищувати 6000 за звітний період. Перевищення згорить.


Милі стають доступні після формування виписки за період, у якому були здійснені операції (до цього моменту вони мають статус «поточні» і недоступні для використання). У разі, якщо не погашений мінімальний платіж по минулій виписці на цю дату, поточні милі просто згорять:

У «Тінькофф Банку» є неприємна особливість при поверненні покупки або скасування бронювання. Милі за таку покупку списуються з бонусного рахунку відразу, в той час як вони ще можуть фактично не начислиться, оскільки не було виписки з моменту здійснення операції. Бонусний баланс може піти в мінус, якщо там недостатньо балів для списання.

А при мінусовому балансі коефіцієнт для нарахування миль за покупки набагато нижче. Для звичайних покупок він становить 1,33 (замість 2), для «Авіаквитків» 2 (замість 3):

Приклади виникнення подібної ситуації описані в цих повідомленнях:


● Милі за спеціальні пропозиції

У «Тінькофф Банку» діє програма «Тінькофф Таргет», згідно з якою за покупки в магазинах-партнерах, крім транзакційних миль, покладені ще й додаткові милі. Акції постійно оновлюються, іноді пропозиції бувають досить вигідними. Якісь з них потрібно спеціально активувати в інтернет-банку, деякі доступні автоматично:


Місячний ліміт нарахування миль за покупки в магазинах-партнерах обмежений 6000 миль. Якщо ліміт перевищений, то милі не згорять, а перенесуться на наступний період.

● Милі за покупки на сайті travel.tinkof.ru

За купівлю авіа – і ж/д квитків, бронювання готелів та оренду автомобіля на сайті «Тінькофф Подорожі» покладено додаткову винагороду, 3% за ж/д квитки (2% милями, як за звичайні покупки, +3% підвищених), 2% за авіаквитки (3% за купівлю в категорії «Авіаквитки» і 2% підвищених) і 8% за оренду авто і бронювання готелів (2% милями, як за звичайні покупки, +8% підвищених):

Місячного обмеження в нарахуванні підвищених миль від використання сервісу tinkoff.travel немає.

Варто підкреслити, що для отримання підвищених миль потрібно не тільки забронювати готель чи авто за посиланням з сайту «Тінькофф Подорожі», але і використовувати карту Tinkoff All Airlines (якщо бронювання не передбачає використання карти, то карткою «Тінькофф Банку» потрібно розплатитися на місці).

Призові бонуси нараховуються на карту, за якою здійснювалися бронювання і оплата, не пізніше 62 (шістдесят два) календарних днів з моменту підтвердження факту використання заброньованого автомобіля, здійснення поїздки, польоту, заїзду і виїзду з готелю.

При розрахунку підвищених миль за оренду авто і бронювання готелю вартість перераховується в євро (невідомо за яким курсом) і від цієї суми належить винагорода в 8%, що банк виплачує в рублях за курсом банку на момент виплати:


Залишилося тільки перевірити, які ціни пропонують сайт «Тінькофф Подорожі», може, підвищену винагороду з’їдається більш високою ціною на послуги. Тим більше, що «Тінькофф» тут виступає просто як посередник. Під шапкою tinkoff.travel ховаються сервіси booking.com, Aviakassa.ru, OneTwoTrip.com і RentalCars.com.

Ось результати мого невеликого дослідження.

Думаю, кожен мандрівник знає, що перед використанням всяких квиткових агрегаторів завжди потрібно подивитися ціни на квитки на сайтах перевізників. Для прикладу я взяв маршрут Москва-Новосибірськ. «Тінькофф Подорожі» запропонував мені полетіти туди 22 березня за 3703 рубля авіакомпанією «Перемога»:

А ось на сайті самої авіакомпанії на цю дату ціна перельоту складе 3499 руб.:

Для більш коректного порівняння потрібно врахувати підвищені 2% милями за використання сервісу «Тінькофф Подорожі»: 3703-0.02*3703=3629 руб. І комісію в 2% за оплату карткою на сайті «Перемоги»: 3499+0,02*3499=3569 руб. В підсумку ціна на квиток Москва-Новосибірськ на сайті «Перемоги» навіть з урахуванням 2% комісії за оплату карткою виявилася нижче, ніж ціна на сайті «Тінькофф Подорожі» з призовими 2% милями, 3569 руб. проти 3629.

До подібних результатів прийшов не я один:


До речі, при використанні різних сервісів для покупки авіаквитків потрібно уточнити комісію агентства при поверненні квитка, наприклад, у «Тінькофф Подорожей» збір агентства, крім штрафів самої авіакомпанії, становитиме 1000 крб. (повернення квитка повинен бути передбачений тарифом авіакомпанії):

Не хочемо летіти на літаку, поїдемо в Новосибірськ на поїзді:) Вартість купе на сайті РЖД в поїзді Москва-Владивосток (який якраз йде повз Новосибірська) складе 7529 руб.:

А у «Тінькофф Подорожей» купе в тому ж поїзді і на ту ж дату обійдеться в 8281 руб.

Від вартості квитка, купленого через «Тінькофф Подорожі», потрібно відняти 3% підвищених миль 8281-8281*0,03=8032 руб., і все одно виходить майже на 500 руб. дорожче квитка, купленого на сайті РЖД.

А ось бронювання готелів приємно здивувало, сервіс «Тінькофф Подорожі» знайшов в Новосибірську готель за 2430 руб:

На сайті самого готелю ціна на 6 рублів вище:

«Триваго» теж дешевше цей номер ніде не знайшов:

Так що бронювати готель з допомогою сервісу «Тінькофф Подорожі» досить вигідно, 8% кешбека від ціни booking.com – це непогано. У кэшбэк-сервісу Letyshops, наприклад, каша за booking.com всього 3%.

Звичайно, співвідношення цін на різних сервісах може змінюватися, тут як пощастить. Іноді готелі на своїх сайтах пропонують додаткові знижки, також буде незайвим переглянути різні купонні сервіси, типу Biglion, там знижка на номери в деяких готелях може досягати 50% і більше.

Дуже незручно, що при наявності такого розмаїття миль, до того ж нараховуються в різний час, в інтернет-банку можна подивитися, за що конкретно були нараховані ті чи інші милі, тобто проконтролювати цей процес самому вкрай важко.

Як перетворити милі All Airlines в рублі

Заробляти бонуси ми навчилися, залишилося тільки перетворити їх у рублі. Милями можна компенсувати покупку в категорії «Авіаквитки», досконалу не раніше 90 днів тому. При вартості квитка до 6000 руб. буде списано 6000 миль, при вартості від 6001 до 9000 – 9000 миль, при вартості від 9001 до 12000 – 12000 миль і т. д.:


Звичайно, даний крок для перетворення миль в рублі справедливим для клієнта не виглядає, не у кожного квитка вартість близька до цих сум. Подарункові сертифікати «Аерофлоту» дозволяють обійти це обмеження. Їх можна придбати на сайті авіакомпанії з будь-яким номіналом від 5000 руб.


Даним сертифікатом можна оплатити частину вартості перельоту компанією «Аерофлот», якщо номінал сертифіката більше вартості, то залишок не згоряє і його можна буде використовувати в наступний раз.

MCC-код операції (3011) підходить під категорію «Авіаквитки», його можна компенсувати милями:

Загалом, купуємо сертифікат «Аерофлоту» за 6000 руб., компенсуємо цю покупку милями без втрат, і використовуємо його для оплати вартості квитка самого «Аерофлоту», залишок доплачуємо картою. У підсумку на перетворенні миль в рублі нічого не втрачаємо, ніяких заокруглень.

Не забудьте, що термін придатності миль хоч і великий, але все-таки обмежений 5 роками:

4 Пільговий період до 55 днів.

У всіх кредиток «Тінькофф Банку», в тому числі All Airlines, чесний грейс-період до 55 днів, дотримуючись умови якого можна користуватися грошима банку безкоштовно.

Розрахунковий період – 1 місяць, платіжний період — 25 днів. Якщо повністю погасити заборгованість за звітний період до кінця розрахункового періоду, то відсотки за користування позиковими грошима банку дорівнюватимуть нулю:

На картинці дата виписки – 11 число кожного місяця, заборгованість за звітний період з 11 березня по 10 квітня потрібно погасити до закінчення розрахункового періоду, тобто до 4 травня (25 днів):

Пільговий період не поширюється на операції зняття готівки, перекази, операції квазі-кеш, за них передбачена ще й комісія:


Щоб припинити нарахування відсотків за негрейсовой операції, карту потрібно обов’язково вивести в нуль, тобто погасити всю поточну заборгованість (не по виписці, а саме поточну).

Докладно про всіх тонкощах пільгового періоду «Тінькофф Банку» можна почитати в статті «Кредитна карта Тінькофф Платинум: Секрети пивовара».

5 Безкоштовна страховка ДОР.

Власники основної кредитної картки Tinkoff All Airlines можуть безкоштовно отримати страховку в подорожах:


Максимальна тривалість дії страховки становить 45 днів кожної поїздки, страхове покриття 50 000 USD.

Точніше, поліс все-таки спочатку потрібно купити за 2000 руб., а протягом 3-х днів банк поверне гроші:

Пишуть, до речі, що компенсація вартості страхового поліса проходить саме як повернення покупки, тобто, по ідеї, повинні будуть списатися милі за таку операцію, тим самим загнавши мильний баланс в мінус до першої виписки з відповідними наслідками (зниженим коефіцієнтом для нарахування миль при негативному балансі):

Так що безкоштовну страховку краще все-таки оформити, коли на мильній рахунку буде достатня кількість миль.

Варто враховувати, що поліс необхідно оформити до поїздки, інакше він просто не буде діяти:

6 Рефінансування інших кредитів.

Функція «Переказ Балансу», завдяки якій можна погасити кредит в іншій кредитній організації і не платити відсотки 120 днів, є не тільки у карти Tinkoff Platinum, на карті Tinkoff All Airlines вона теж доступна.


Запитати дану послугу можна в чаті банку або з допомогою гарячої лінії (якщо самостійно перевести гроші, то буде комісія і виліт з грейса), ліміти складають 300 000 руб. для переказів за реквізитами та 150 000 руб. для переказів по номеру картки (але не більше кредитного ліміту по карті).

Нагадаю, що «Тінькофф Банк» не вимагає документів або довідок про поточний стан заборгованості з банку, чий кредит ви збираєтеся погасити. Так що дуже корисними виявляться кредитки, з яких можна знімати власні кошти без комісії…

Важливо, що перед використанням послуги «Переказ Балансу» на карті не повинно бути ніякої заборгованості, також потрібно бути впевненим, що в цей період не спишеться якась комісія (наприклад, щорічна або через смс-сервіс), до того ж карту в цей час не можна використовувати для покупок, оскільки погасити утворену заборгованість в грейс не вийде. «Переказ Балансу» у черговості погашення стоїть вище цих операцій.

Як використовувати секретну послугу «Переказ Балансу» з максимальною вигодою, описано в статті «Кредитна карта Тінькофф Платинум: Секрети пивовара».

7 Картку зручно поповнювати.

У «Тінькофф Банку» багато партнерів для бескомісійного погашення заборгованості (салони «Евросеть», «МТС», «Білайн», «Зв’язковий», «Елекснет», термінали «МКБ», банкомати «Бінбанку» та ін), також карту Tinkoff All Airlines можна безкоштовно поповнити з карток інших банків:

Для кожної карти в «Тінькофф Банку» встановлений ліміт поповнення з карток інших банків (не більше 20 разів за календарний місяць), який можна розширити удвічі, якщо використовувати ще і віртуальну картку:


Заборгованість можна сплатити і міжбанком, робити це потрібно через консолідований рахунок «Тінькофф Банку» (номер картки або договору вказується в призначенні платежу).

8 Низька комісія за зняття готівки в банкоматі.

«Тінькофф» не розрізняє, які кошти ви знімаєте з кредитки All Airlines, власні або кредитні, буде комісія у 390 руб. за кожне зняття (якщо сума таких операцій не більше 100 000 руб. за звітний період, якщо більше, то комісія складе 2%+390 руб.):

Дана опція синьої карти буде корисна тим, у кого відкритий розрахунковий рахунок в «Тінькофф Банку», якщо не вистачає стандартних лімітів на готівку за дебетовими картками.

Наприклад, на тариф «Простий» без комісії на дебетову картку банку можна перевести не більше 150 000 руб. за місяць, а далі треба буде платити 1,5%+99 руб. В той час як на кредитку банку можна перевести безкоштовно ще 100 000 і вивести їх з комісією 390 руб., якщо зняти суму за один раз (при використанні дебетової картки для цієї операції за переклад треба було б заплатити 1500 руб.+99 руб.).

Ще раз нагадаю, що знімати з кредитки «Тінькофф Банку» позикові кошти невигідно, це негрейсовая операція, відразу буде нараховуватися підвищений відсоток. Щоб зупинити нарахування процентів на непільгову операцію, потрібно вивести карту в нуль, тобто погасити всю поточну заборгованість.

9 Можна налаштувати ліміти.

В інтернет-банку можна встановити ліміти на різні операції по картці «Тінькофф All Airlines», наприклад, заборонити зняття готівки в банкоматі або покупки в інтернеті, встановити максимальну денну суму покупок по карті.
Правда, іноді не виходить оперативно змінити ліміти з-за технічних проблем:

Також потрібно пам’ятати, що навіть якщо у вас стоїть заборона на інтернет-покупки, але карта вже прив’язана до сервісу, то оплата все одно пройде:

10 Клієнтоорієнтованість банку.

У мережі можна зустріти відгуки про те, як банк пішов назустріч клієнту в спірних ситуаціях або скасував якусь комісію, а також просто подяки від задоволених користувачів:
Деяким клієнтам при спробі закрити карту «Тінькофф» пропонує рік безкоштовного обслуговування:

Справедливості заради варто сказати, що негативних відгуків про «Тінькофф Банку» теж чимало.

11 Сучасний інтернет-банк і мобільний додаток.

Клієнти «Тінькофф Банку» часто критикують останні версії інтернет-банку та мобільного застосування, однак онлайн-сервіси банку дійсно одні з найбільш зручних і наочних на ринку:

Будь-який сервіс може відчувати технічні неполадки, «Тінькофф» тут теж не виняток:

12 Можна використовувати як флагомер.

Якщо закрутити ліміти в нуль, і спробувати зробити покупку, то можна буде дізнатися MCC-код невдалої операції:

Кредитна карта Tinkoff All Airlines. Недоліки
1 Мапу можуть не схвалити.

Для оформлення всіх кредитних карт «Тінькофф Банку» достатньо паспорта. Вимоги до потенційного держателю кредитки досить лояльні: громадянство РФ, вік від 18 до 70 років і постійна або тимчасова реєстрація в РФ.

Однак, судячи з відгуків, відсоток відмов по картці All Airlines все-таки вище, ніж у карт Tinkoff Platinum.

Враховуючи той факт, що максимальний кредитний ліміт за синю карту вище, ніж у Platinum (700 000 руб. проти 300 000 руб.), можна зробити висновок, що банк хоче бачити серед власників кредитної картки Tinkoff All Airlines більш заможних клієнтів.

Також зустрічається багато відгуків про те, що спочатку банк схвалює дуже маленькі ліміти


2 не Можна попросити збільшити кредитний ліміт.

У «Тінькофф Банку» немає можливості попросити збільшити кредитний ліміт, рішення приймає програма. Чим активніше клієнт використовує картку, не допускаючи виникнення прострочення, тим вище ймовірність його збільшення.

Деяким кредитний ліміт не підвищують, незважаючи на тривале використання картки:
А кому-то відразу дають великий кредитний ліміт:

В одній зі статей «Тінькофф Журналу» є «дружню пораду», що банк охочіше підвищує ліміт клієнтам, на яких заробляє, тобто тим, хто користується платними послугами і не дотримується умов грейса:


Я вкрай не рекомендую так робити, будь-яку кредитну картку можна використовувати тільки в грейс-період, інакше це дуже невигідно. Якщо банк не підвищує кредитний ліміт при активному використанні карти, то краще просто змінити банк:)

3 Нав’язування страховок і додаткових послуг.

Навіть якщо ви поставите галочку, що вам не потрібно підключати страховку на карті або платні смс, дані послуги все одно можуть бути підключені. Потрібно обов’язково перевірити це в інтернет-банку, відключити їх можна там же:

4 Платне смс-інформування.

СМС-інформування по карті Tinkoff All Airlines варто 59 рублів на місяць:

5 Невигідний курс конвертації.

Карта Tinkoff All Airlines, призначена якраз для подорожей, при оплаті покупок в іноземній валюті веде себе досить посередньо, курс близько +2% до ЦБ РФ з’їдає весь кэшбэк від покупок.

Чіткого алгоритму встановлення курсу конвертації для карткових операцій банк не розкриває:

«Тінькофф Банк» розуміє транскордонний рубль.

6 В банку можна мати тільки одну кредитку.

У банку багато кредитних карт з різними програмами лояльності, однак зараз один клієнт може оформити тільки одну кредитку банку (крім карт Tinkoff Platinum, Tinkoff All Airlines є ще карта S7, «Азбука Смаку», «Перехрестя», All Games, Ulmart, AliExpress, eBay, Google Play, OneTwoTrip, Lamoda, «Рандеву» та ін):

7 Використання «антивідмивного» закону (115-ФЗ).

Вже стали звичними пункти, згідно з якими банк може відмовити в проведенні операції, заблокувати картку, запросити документи, в АТ «Банк Тінькофф» також є.

У «Тінькофф Банку» всього один офіс знаходиться в Москві), і в разі банального відключення від ДБО (дистанційного банківського обслуговування) у клієнта виникне безліч проблем.

Бали кредитній карті Tinkoff All Airlines

Отже, якби картка Tinkoff All Airlines брала участь у недавньому порівняльному огляді кредитних карт, то вона б набрала наступну кількість балів.

● Вартість обслуговування в 1890 руб./рік завелика, але, з урахуванням безкоштовного першого року (щоправда, про цю акцію треба ще якось дізнатися), можна поставити 3 бали.

● Тривалість пільгового періоду така ж, як і в картки «Тінькофф Платинум» – 6 балів.

● За наслідки вчинення непільгової операції 2 бали.

● За бонусну програму, з урахуванням всіх заокруглень у нарахуванні і компенсації миль картці Tinkoff All Airlines можна поставити 7 балів.

● За лояльність до надання кредитного ліміту 4 бали.

● Зручність поповнення – 5 балів.

● СМС-інформування платне – 0 балів.

● У розділі «Додаткові бали за додаткові плюшки» можна дати 1 бал за опцію «Переказ Балансу» і 1 бал за безкоштовну страховку в подорожах.

У підсумку картка набрала б 29 балів і всього два пункти відстала від лідера —«Мультикарти» від «ВТБ».

Висновок

В офіційних документах «Тінькофф Банку» дуже багато чого не прописано чітко, наприклад, черговість погашення заборгованості або повні умови послуги «Переказ Балансу». Інформацію доводиться буквально витягати з представників банку. Природно, клієнти часто потрапляють в розставлені пастки.

Округлення при нарахуванні миль, знижений коефіцієнт при негативному мильній балансі, крок 3000 для перетворення миль в рублі, індивідуальні обмеження нарахування миль за деякими операціями, звичайно, покликані зменшити вигоду для клієнта.

Думаю, все це грає не останню роль у тому, що TCS Group є такою прибутковою:

Тим не менш, бонусна програма по карті Tinkoff All Airlines цілком гідна, якщо правильно її використовувати.

Не забудьте про акцію «Приведи Друга»: якщо замовити картку за цим посиланням, можна отримати 1000 привітальних миль (еквівалентні 1000 руб.) за покупку від 1000 руб.

ОТРИМАТИ 1000 МИЛЬ ЗА КАРТУ TINKOFF ALL AIRLINES

Хотілося б, звичайно, більшої прозорості у нарахуванні миль, щоб в інтернет-банку або мобільному додатку можна було відстежити, за яку операцію, коли і скільки миль було нараховано.

Сподіваюся, моя стаття була вам корисна, про всіх уточненнях і доповненнях пишіть в коментарях.

За оновленнями в цій та інших статтях можна стежити на Telegram-каналі: @hranidengi.

У зв’язку з блокуванням Телеграма створено дзеркало каналу в ТамТам (месенджер від Mail.ru Group з подібним функціоналом): tt.me/hranidengi.

Підписатися в Телеграм Підписатися в ТамТам

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments