Оновлено 20.07.2018.

Увага!

TalkBank стрімко погіршує умови кэшбэку, так що про обіцяне винагороду в 5% за всі покупки і 7% на залишок можна забути.

Перш ніж приймати рішення про співпрацю з цією конторою, настійно рекомендую ознайомитися з відгуками діючих клієнтів, дуже багато з них відчувають себе обдуреними:
При цьому представники банку впевнені, що вони мають право так чинити зі своїми клієнтами:


Огляд карти TalkBank

Сьогоднішній огляд буде присвячений дебетової картки «Вигода» віртуального банку TalkBank, за якою можна отримати 5% кэшбэк за всі покупки.

Емітентом картки є ПАТ «Транскапиталбанк», а от взаємодія з клієнтами і забезпечення дистанційного банківського обслуговування проводиться через сервіс TalkBank.io, поданий фінансовим чат-ботом Talkbankbot в месенджері Telegram.

Як завжди, все нове і невідоме викликає деякі побоювання. Довіра до інтернет-банкінгу та мобільним банківським програмам з’явилося не відразу, проте зараз навіть важко уявити кредитні організації без дистанційних сервісів.

TalkBank стверджує, що ІБ і МБ – це вже минуле століття, і набагато простіше управляти своїми фінансами з допомогою месенджерів.

У даній статті ми спробуємо розібратися, як саме працює управління банківською картою через Telegram, зручно це насправді, чи перед нами чергова спроба заново винайти велосипед.

Перші картки «Вигода» почали видавати не так давно, у жовтні 2016:

Отже, ось як виглядає реклама карти «Вигода» на сайті:

Відразу скажу, що в комунікації з телеграм-ботом немає нічого складного, все інтуїтивно зрозуміло, просто треба звикнути:

UPD: 31.01.2018
TalkBank тепер працює не тільки в Telegram, але і в месенджері Viber:

Карта Вигода від TalkBank. Переваги
1 Безкоштовний випуск та обслуговування.

Безкоштовний випуск неіменний картки Visa Prepaid, функція 3D-Secure підтримується. Чіпа і технології безконтактних платежів у картки немає.

В тарифах на сайті talkbank.io зазначено, що в перший рік плата за обслуговування картки «Вигода» не справляється, з другого року при обороті витрат менше 25 000 крб. передбачена комісія за 149 руб/міс. Комісія також списується, якщо по карті не було руху коштів протягом 180 днів (250 руб./міс.):

А ось на сайті «Транскапиталбанка», мабуть, викладений трохи застарілий тариф. Там плата за обслуговування картки «Вигода» не справляється і після першого року без будь-яких додаткових вимог до обороту:


UPD: 28.03.2017
В тарифах від 17.03.2017 TalkBank роз’яснив, що обслуговування самої карти «Вигода» після першого року теж безкоштовно, а 149 руб/міс. при відсутності покупок на 25 000 руб./міс. стягуватиметься за надання інформаційного сервісу в Telegram :

UPD: 08.09.2017
Згідно тарифів від 06.09.2017, обслуговування картки в перший рік безкоштовно, з другого року плата не стягується, якщо підтримувати місячний оборот покупок не менш, ніж у 10 000 руб., інакше комісія складе 149 руб/міс. Якщо не користуватися карткою 5 місяців, і на ній залишилися гроші, банк буде списувати 250 рублів на місяць:

UPD: 31.01.2018
З грудня 2017 TalkBank не випускає нові карти «Вигода» (але вони продовжують працювати до закінчення терміну їх дії), а пропонує оформити чіпована картки TalkBank Black, підтримують функцію безконтактної оплати:

Умови обслуговування у них такі ж, як і у «Вигоди». Випуск і обслуговування в перший рік безкоштовні потрібно буде заплатити тільки за доставку), з другого року картка безкоштовна при підтримці обороту витрат в 10 000 руб./міс. (інакше комісія 149 рублів):

Основна відмінність карти TalkBank Black від карти «Вигода» полягає в тому, що у нової картки кэшбэк 5% дають далеко не за всі, а тільки на певний список MCC.

2 Широка географія доставки і віддалена активація.

Залишити заявку на карту «Вигода» можна на сайті talkbank.io. Картка доставляється безкоштовно поштою РФ рекомендованим листом, тому обмежень по географії доставки в карти TalkBank немає.

В тарифах написано, що отримання карти в пунктах видачі безкоштовно, доставка по Москві і МО коштує 150 руб., в інші міста – 300 руб.:

Активація картки відбувається віддалено через сайт сервісу:

Для активації карти потрібно ввести останні цифри штрих-коду картки в телеграм-боті:

Далі потрібно вказати паспортні дані та СНІЛС, обробку персональних даних здійснює «Транскапиталбанк»:

3 5% кэшбэк на все.

TalkBank нараховує 5% кэшбэк бонусними балами за будь-які покупки при їх загальній сумі понад 25 000 руб./міс. (якщо менше витрат, то відсоток кешбека нижче). Максимального ліміту нарахування бонусів немає (він обмежений хіба що допустимою загальною сумою витрат у місяць):


Бонуси округляються до цілого значення в меншу сторону:

Бали діють безстроково.

Бали нараховуються до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим:

Список винятків досить значний, зв’язок, податки, комуналку, штрафи з 5% кэшбэком сплатити не вийде:


TalkBank може запідозрити клієнта у зловживанні програмою або в підприємницькій діяльності і відмовити в кэшбэке:

Як говорить автор проекту, бонусів за «специфічні операції» не буде:


Всі «кэшбэкеры», використовують недосконалість контрольної системи будуть пораховані:

Було б чесніше, якби TalkBank заздалегідь визначив правила гри і відразу вказав на всі обмеження.

Перетворення балів в рублі незручне, компенсувати балами можна тільки цільову покупку, причому часткова компенсація не передбачена. З моменту встановлення мети повинно пройти мінімум 6 місяців.


Що з себе буде представляти цілі, поки не відомо, зараз всім автоматично встановлюється єдина мета — накопичити 16 000 балів:


За активацію картки дають 100 балів, так що залишається накопичити 15 900 балів (мінімум 318 000 руб. витрат з 5% кэшбэком):

TalkBank залишив за собою право виключити будь-якого учасника з бонусної програми та анулювати бали за будь-якого приводу, а також взагалі скасувати програму:

Чесно кажучи, формулювання змусила мене здригнутися: одна справа, коли бали можуть анулювати за порушення умов програми лояльності, інша справа — «за будь-якої причини».

Засновники карти TalkBank вважають свою програму найкращою, наприклад, на їх думку карта «Все Відразу» від «Райфа» з 5% кэшбэком за все (включаючи зв’язок, комуналку, податки) помітно поступається карті «Вигода»:


Правда, вони забувають згадати одну деталь: «Райф» дійсно платить заявлений кэшбэк, а TalkBank поки тільки обіцяє.

UPD: 28.03.2017
У новій редакції тарифів з’явилася можливість часткової компенсації покупки балами:


TalkBank прибрав з правил лояльності (в редакції від 17.03.2017) пункт, згідно з яким будь-який клієнт може бути виключений з програми лояльності з будь-якої причини. Тепер все-таки виключити можуть тільки за порушення умов програми.

Також в новій редакції пропав абзац, в якому говорилося, що TalkBank може в односторонньому порядку призупинити або припинити програму лояльності та анулювати бали в повному обсязі.

UPD: 08.09.2017
TalkBank поліпшив умови бонусної програми, тепер 5% балами нараховується, якщо за місяць зробити покупок більш, ніж на 10 000 руб. При менших витрат за місяць балів не буде:

Балами тепер не потрібно компенсувати покупку, цілі теж скасували, 16 000 просто зараховується на рахунок, коли буде накопичено 16 000 балів і мине не менше 6 місяців з моменту першої операції. Також TalkBank може попросити написати відгук на форумі або в соціальній мережі для виплати винагороди:

З’явилися перші відгуки клієнтів, які отримали обіцяний кэшбэк від TalkBank:

UPD: 31.01.2018
У нової карти TalkBank Black 5% кэшбэк покладений тільки за певний набір MCC, при цьому бонуси будуть виплачені, навіть якщо по карті скоєно покупок менше ніж на 10 000 руб. (по карті «Вигода» для кешбека потрібно обов’язково витратити хоча б 10 000 руб./міс.). Для конвертації в рублі потрібно набрати 16 000 балів мінімум за 6 місяців:Легко помітити, що у нової карти TalkBank Black бонусна програма помітно гірше, навіть засновник проекту: Михайло Попов визнає, що стара карта «Вигода» крутіше нового продукту:


UPD: 17.02.2018
У нових правилах програми лояльності від 06.02.2018 для 5% кешбека по карті Talkbank Black були додані MCC 5311 (Універмаги), 5331 (Універсальні магазини), 5945 (Магазини іграшок).


UPD: 22.06.2018
TalkBank змінив умови перетворення балів в рублі.

У грудні 2017 року TalkBank запустив карту TalkBank Black, пообіцявши клієнтам 5% кешбека балами за покупки в популярних категоріях. За умовами програми лояльності організація повинна була перерахувати на карту 16 000 руб. при досягненні 16 000 балів на бонусному рахунку через 6 місяців.

20 червня 2018г., якраз в дату, коли першим власникам картки TalkBank Black був нарахований кэшбэк балами за 6-й місяць і багато нарешті досягли суми в 16 000 балів, компанія змінила умови бонусної програми.

Таким чином, жоден власник картки TalkBank Black не зміг скористатися бонусною програмою на первісних умовах.

Тепер замість виплати кешбека на рахунок, балами потрібно буде компенсувати наступні покупки, зроблені протягом 30 днів після досягнення суми в 16 000 балів у встановлених банком категоріях. При цьому з’явилося дике округлення не на користь клієнта до 1000 балів (наприклад, для компенсації покупки в 2001 руб. спишеться 3000 балів). Максимальна сума покупки, яку можна компенсувати, дорівнює 3000 руб. Грошова компенсація буде нарахована тільки після закінчення цих 30 днів.

Якщо не встигнути компенсувати балами покупки протягом місяця, то залишилися бонусами можна буде скористатися не раніше ніж через півроку.

Іншими словами, TalkBank зараз відстрочив виплату винагороди на 30 днів і при цьому вирішив частину накопичених клієнтами бонусів округлити собі в кишеню.

Варто відзначити, що в сформованій ситуації керівництво проекту не бачить нічого негожого:

UPD: 26.06.2018
TalkBank роз’яснив нові правила округлення при компенсації покупок балами за оновленою програмою лояльності.

Невигідне округлення до 1000 балів в більшу сторону діє, тільки якщо компенсувати покупку дешевше 3000 руб. Так при компенсації покупки в 2001 руб. з бонусного рахунку спишеться 3000 балів і через місяць на карту зарахується 2001 руб. А ось при компенсації покупки дорожче 3000 рублів з бонусного рахунку все одно спишеться 3000 балів і на карту буде зараховано 3000 рублів.

За компенсовані покупки бонусні бали також не нараховуються (ними можна буде скористатися не раніше, ніж через 6 місяців).

Представник банку також стверджує, що якщо на бонусному рахунку залишиться 1000 бонусів, то ними вдасться компенсувати велику покупку, при цьому з бонусного рахунку спишеться рівно 1000 бонусів і стільки ж зарахується на рахунок.

Для компенсації покупок балами (після накопичення 16 000 балів за 6 місяців) TalkBank визначає 15 категорій (із 23), у яких можна проводити відшкодування. Судячи з відгуків, в число цих 15 категорій не потрапляють ті, в яких було найбільше операцій.
4 Безкоштовне зняття готівки в будь-яких банкоматах.

З картки «Вигода» можна безкоштовно знімати готівку в будь-яких банкоматах, не більше 3000 руб. (включно) за одну операцію. Місячний ліміт 50 000 руб.

Не варто забувати, що запит балансу в чужих банкоматах платний, коштує 40 руб.:

UPD: 08.09.2017
Безкоштовні вихідні перекази з картки на картку доступні всім власникам картки «Вигода» від TalkBank. На зняття готівки та перекази по номеру картки встановлений загальний ліміт у розмірі 50 000 руб./міс.:

UPD: 31.01.2018
TalkBank оновив ліміти на зняття готівки за картками «Вигода» та TalkBank Black, тепер з них можна без комісії зняти до 5000 руб./день в будь-яких банкоматах, місячний ліміт 40 000 руб. Ліміт на вихідні перекази по номеру картки та зняття готівки загальний, 60 000 руб./міс.:5 7 % на залишок.

На щоденний залишок власних коштів на картці «Вигода», що перевищує 10 000 руб., нараховується 7% річних:

Відсоток нараховується бонусами, а не рублями, і збільшує бонусний рахунок, трохи прискорюючи досягнення мети.

UPD: 28.03.2017
Якщо в якийсь один день баланс карти опуститься нижче 10 000 руб., відсоток на залишок не буде нараховано саме за цей день:

6 Карта вміє стягувати.

«Вигода» від TalkBank вміє стягувати кошти з інших карт без комісії:


Важливо, щоб карта-донор не стягувала комісію за подібні операції, докладніше читайте у статті Card2Card: Як перекладати гроші з картки на картку безкоштовно.

При натисканні кнопки «Поповнити» та зазначення передбачуваної суми, з’являється посилання, що веде на форму перекладів «Транскапиталбанка»:

«Кукурудза» отфлагомерила код операції як 6538 (грошові перекази MasterCard MoneySend):

А ось стягнути з «Говоруна» не виходить «Бінбанк» видає помилку:

«Кукурудза», «Білайн», «Рокет», «UPS», «Райф», «Бінбанк Столиця», «Пошта Банк» також стягнути з «Вигоди» не змогли.

UPD: 22.06.2018
З карток TalkBank можна стягувати грошові кошти через сервіс сторонніх банків.

7 Карту можна поповнити міжбанком.

Свого карткового рахунку у карти «Вигода» немає, однак її можна поповнити через загальний рахунок «Транскапиталбанка» (40903 — «Кошти для розрахунків чеками, передплаченими картами і здійснення електронних переказів грошових коштів з використанням електронного засобу платежу»):

Банки з безкоштовним або дешевим міжбанком перелічені у статті «Платежі та перекази онлайн. Дешевий міжбанк».

Також карту «Вигода» можна без комісії поповнити в офісах і терміналах «Транскапиталбанка».

8 Додаткові конкурси та розіграші.

Крім кешбека в 5% TalkBank проводить різноманітні розіграші та конкурси, беручи участь в яких можна заробити додаткові бали:

9 Загальний бонусний рахунок для кількох карт.

TalkBank обіцяє, що можна буде прив’язати кілька карт до одному бонусному рахунку для спільного накопичення на ціль.

Зараз при замовленні картки TalkBank надсилає 3 картки «Вигода», одна основна, друга запасна, а третю якраз можна буде віддати комусь із родичів.

UPD: 31.01.2018
Станом на 31.01.2018 загальний бонусний рахунок для декількох карт так і не реалізований.

10 Економія трафіку.

Інтернет-трафік, який необхідний для роботи месенджера Telegram, набагато менше, ніж для звичайних мобільних додатків інших кредитних організацій. Ця перевага особливо актуально в роумінгу, де інтернет дорогою.

UPD: 31.01.2018

11 Можливість підключення криптокошелька.

TalkBank обіцяє надати всім користувачам своїх карт можливість підключення криптокошелька для покупки биткоинов за вигідним курсом (+7% до середньоринкового):

UPD: 22.06.2018
На практиці курс обміну криптовалют там виявився невигідним, більшість клієнтів задоволені даним продуктом.

Карта Вигода від TalkBank. Недоліки
1 Гроші на карті «Вигода» не застраховані АСВ.

Незважаючи на те, що емітентом картки є «Транскапиталбанк», учасник Системи Страхування Вкладів, гроші на картці «Вигода» не застраховані АСВ, оскільки статус картки Prepaid, тобто передплачена.

Так що, якщо ліцензію у «ТКБ» відкличуть, то з грошиками на «Вигоді» можна попрощатися.

Правда, ПАТ «Транскапиталбанк» — це все-таки досить великий банк (40 місце по Росії за розмірами активів нетто) з іноземним капіталом: «Європейський банк реконструкції та розвитку («ЄБРР») контролює 28,29% акцій товариства, «Банк реконструкції КфВ» (Bank for Reconstruction KfW) — 9,04% через DEG — Deutsche Investitions und Entwicklungs GmbH, «Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC) — 7,64%. Особисто мені дана кредитна організація поки здається досить стійкою.

2 Ліміти по картці «Вигода».

При проходженні спрощеної ідентифікації на карті «Вигода» може перебувати не більше 60 000 руб., сума витрат не може перевищувати 200 000 руб./міс. Після проходження повної ідентифікації у відділенні «Транскапиталбанка» збільшуються ліміти, до 300 000 руб. і 600 000 руб./міс. відповідно:


Є ще обмеження на кількість операцій на день і на місяць:

У карти «Вигода» також існують неочевидні ліміти на деякі операції, причому про них ніде не написано.

Виявляється, є якийсь ліміт в 200$/день на транзакції в інтернеті:

Даний ліміт робить картку «Вигода» непридатною для великих покупок через Інтернет.

UPD: 28.03.2017
За запевненням TalkBank, у карти «Вигода» насправді немає ліміту в розмірі 200$/день на транзакції в інтернеті, описаний вище випадок був технічним збоєм.

UPD: 31.01.2018
Максимальна сума однієї операції становить 60 000 руб. В день можна зробити кілька покупок по 60 000 руб. Місячний ліміт витрат обмежений сумою в 200 000 руб.:

Для розширення лімітів на операції по картках до 300 000 руб./міс. і 600 000 руб./міс. недостатньо просто пройти ідентифікацію «Транскапиталбанке», потрібно ще заплатити 3000 бонусних рублів за підключення, при цьому оборот витрат за картками за минулий період повинен бути не менше ніж 150 000 руб./міс.:


3 Немає мобільного програми та інтернет-банку.

За МБ і ІБ потрібно йти в інший банк, TalkBank розвивати дані сервіси не збирається, в пріоритеті тільки боти в месенджерах (зараз бот є тільки в Telegram).

Творці проекту TalkBank можуть скільки завгодно говорити, що комунікація з банком за допомогою месенджера Telegram набагато зручніше мобільного додатка або інтернет-банку, однак хотілося б все-таки мати вибір і самостійно порівнювати зручність даних інструментів.

4 Зміна умов і опцій.

Проект TalkBank постійно змінюється, він розвивається разом з клієнтами, які, по суті, є бета-тестерами продукту:

І зовсім не факт, що зміни будуть в кращу сторону, хоча вони можуть подаватись як завгодно. Згадаймо, наприклад погіршення в бонусній програмі «Бінбанку» восени 2016. «БІН» перестав нараховувати кэшбэк живими грошима, придумав окремий бонусний рахунок і додаткові умови щодо переведення балів в рублі, і назвав ці неподобства поліпшенням та додатковими перевагами:


Багато чого з обіцяного ще не реалізовано в карті «Вигода», наприклад, платежі і перекази через Telegram поки не доступні, немає особистого фінансового помічника, персонального консьєржа:

UPD: 30.04.2017
Через TalkBank стали доступні безкоштовні перекази по номеру картки. Тепер з картки TalkBank можна витягнути гроші на картки інших банків без комісії.

Для отримання доступу до перекладів потрібно набрати в боті TalkBank фразу «перевод_бесплатно»:

Далі вводимо необхідну суму, яку потрібно виштовхнути з картки TalkBank, і з’являється посилання на сервіс перекладу з карти на карту «Транскапиталбанка»:

Потім вводимо номер картки, на яку ми хочемо перевести, і підтверджуємо паролем з смс:

В боті з’явилося повідомлення, що переклад здійснився, комісія не стягується:

До адресата, в нашому випадку до карти «Кукурудза», гроші дісталися через 40 хвилин:

Доступ до безкоштовних перекладам відкривається поки на місяць, ліміт 50 000 руб.

UPD: 31.01.2018
Вихідні перекази за номером карти доступні всім власникам карток TalkBank, на зняття готівки та вихідні перекази з картки на картку встановлений загальний ліміт 60 000 руб.

5 Недосконалість бота.

Telegram-бот – це звичайна програма, тому не варто очікувати від спілкування з нею якихось чудес.

На сайті «Транскапиталбанка» говориться, що TalkBank створений з використанням технологій штучного інтелекту:

Сам Telegram-бот стверджує, що він інтелектуальний фінансовий помічник:

Однак це звичайний рекламний текст, заготовлених відповідей на нестандартні питання у програми не так багато, і бесіда швидко заходить у глухий кут. Можна розважитися на дозвіллі для підняття настрою:)

6 Незрозуміло, на чому заробляє TalkBank.

У будь-якої кредитної організації, крім карт, є ще багато різних продуктів. Тому для просування свого бренду вони цілком можуть пропонувати різні вигідні умови по картках, навіть собі в збиток, в надії, що задоволений клієнт відкриє у кредитної організації вклад, візьме іпотеку, автокредит, орендуємо банківську комірку і т. д.

На чому заробляє TalkBank не зовсім зрозуміло, виплата кешбека в 5%, безкоштовне обслуговування карти, можливість знімати готівку без комісії в будь-яких банкоматах, наявність безкоштовного с2с і відсотка на залишок вимагають від сервісу досить серйозних витрат. А ось за рахунок чого буде оплачуватися даний банкет, зовсім неочевидно.

Можу лише припустити, що якийсь дохід компанія отримує від реклами, від telegram-бота приходять різні партнерські пропозиції:

Розділ «Депозити та кредити» у Telegram-бота веде на сайт sravni.ru:

Кнопка «Авіаквитки» веде на сайт aviasales.ru:

Також цілком ймовірно, що проект буде заробляти на наданні додаткових сервісів, таких як замовлення столика в ресторані, букета квітів, організація доставки їжі додому, і т. д.

7 Незрозуміло, хто надає бонусну програму.

Важливо розуміти, що 5% кэшбэк і 7% на залишок балами на бонусний рахунок обіцяє не «Транскапиталбанк», а сам TalkBank.

«ТКБ» не має ніякого відношення до даної програми лояльності, у нього діє власна: Програма лояльності Транскапиталбанка ТКБ Клуб.

На сайті TalkBank немає інформації про те, як же називається юридична особа, з якої можна буде потім вимагати обіцяний кэшбэк.

Засновник проекту TalkBank називати юридична особа відмовляється і заявляє, що бонусна програма по карті «Вигода» є спільною (з ким спільної — незрозуміло, вже точно не з «ТКБ», там про неї нічого не знають):
На конверті, в якому доставляється картка «Вигода», є напис, що підтримку програми здійснюють ТОВ «Изифинанс Глобал» і ТОВ «Айкью Кард»:

У чому конкретно здійснюється ця підтримка незрозуміло, але
раз немає іншої інформації, вважатимемо, що 5% кэшбэк обіцяють саме ці фірми.

Статутний капітал ТОВ «Изифинанс Глобал» становить 10 000 руб., фірма зареєстрована у січні 2016, в квартирі житлового будинку:

За цією адресою зареєстрована ще одна фірма ТОВ «Толкфинанс» (22 липня 2016), яка, швидше за все, теж має відношення до проекту, принаймні, її назва співзвучна з TalkBank, так і генеральний директор той же, Попов Михайло Борисович, статутний капітал 10752,69 руб.


8 Немає СМС-повідомлення.

У карти TalkBank немає смс-повідомлень про операції, ні платні, ні безкоштовних. Є тільки повідомлення в Telegram, виглядають приблизно так:

9 не Можна змінити ПІН-код.

Замінити існуючий ПІН-код на більш зручний на картці «Вигода» не можна:

10 Немає Apple Pay і Samsung Pay.

Технології Apple Pay, Samsung Pay, Android Pay карті «Вигода» не підтримуються, щоправда, обіцяють, що скоро все буде:

11 Додаткові посередники.

При використанні мобільного або інтернет-банку взаємодія з кредитною організацією йде безпосередньо. Карті «Вигода» потрібно ще два додаткових посередника — сервіс Talkbank.io і сам месенджер Telegram.

Висновок

Критикувати завжди легше, ніж створювати самому. Ідея управління картою через Telegram і Viber мені сподобалася, це дійсно просто і зручно.

Якщо відкинути сумніви з приводу ймовірної невиплати кешбека через 6 місяців і зникнення компанії, то умови по карті «Вигода» від TalkBank дійсно непогані, карту зручно поповнювати, у неї хороший кэшбэк, є можливість знімати готівку без комісії в будь-яких банкоматах (UPD: 31.01.2018 У нової карти TalkBank Black бонусна програма дещо слабше, ніж у «Вигоди»).

Зміна бонусної програми прямо в день виплати кешбека при цьому без будь-якого попереднього повідомлення клієнтів помітно хитнула репутацію проекту.

Відсутність страховки від АСВ, звичайно, небагато, турбує, але на картці не потрібно зберігати значні суми, достатньо поповнювати її безпосередньо перед покупками через швидкий і безкоштовний сервіс С2С «Транскапиталбанка».

Сподіваюся, моя стаття була вам корисна, про всіх уточненнях і доповненнях пишіть в коментарях.

За оновленнями в цій та інших статтях можна стежити на Telegram-каналі: @hranidengi.

У зв’язку з блокуванням Телеграма створено дзеркало каналу в ТамТам (месенджер від Mail.ru Group з подібним функціоналом): tt.me/hranidengi.

Підписатися в Телеграм Підписатися в ТамТам

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments