Основне правило збереження фінансів говорить: «Якщо не хочеш втратити свої заощадження, то постарайся як можна більше диверсифікувати свій інвестиційний портфель».

Якщо висловлюватися зрозумілою мовою — використовуйте для збереження своїх грошей максимально різноманітні інструменти: вклади в різних банках, в різній валюті, інвестиції в нерухомість, акції, купуйте облігації, піфи, золото і т. д. У кожного виду інвестицій є свої плюси і мінуси, але всі вони мають право на існування.

Більшість фінансових експертів настійно рекомендують мати в складі своїх заощаджень як мінімум 30% іноземної валюти. Так де купити валюту, щоб якомога менше втратити на обмінному курсі?

Є два способи:

Купити валюту безпосередньо на біржі

спосіб досить довгий і вимагає деякої теоретичної підготовки. Про те, як купити валюту на біржі, читайте в статті «Професіонали розкривають карти: як купити валюту на біржі»

Купити валюту в банку

найшвидший спосіб, тільки спочатку потрібно знайти обмінний пункт з вигідним курсом продажу і купівлі

У цій статті розглянемо покрокову інструкцію пошуку найкращого пропозиції щодо купівлі доларів і євро:

Де купити валюту швидко і вигідно

1

Відкриваємо сайт banki.ru


2

Якщо ми хочемо купити долари, клацаємо значок USD в шапці сайту, якщо євро на значок EUR.


3

Відкривається вікно з динамікою зміни курсу валюти по днях, спускаємося нижче і бачимо статистику торгів на біржі протягом дня. Тут також показані максимальні і мінімальні значення курсу. Наприклад, в 17.21 22 червня курс долара був 54.0240.

4

Спускаємося ще нижче і бачимо вікно з назвою «Кращі курси долара США в банках». Зліва у вікні «Покупка» — показана ціна, за яку банк купить у Вас валюту, а у вікні «Продаж» — ціна за якою банк продасть Вам валюту.


5

Далі натискаємо на кнопку «Всі курси» і дивимося курси у всіх банках.

Залишається тільки підібрати відповідний банк і відправитися за валютою. Тільки не забудьте взяти з собою паспорт, бо без нього Вам не обійтися, якщо сума обмінних операцій перевищує 15 тис рублів.

За оновленнями в цій та інших статтях тепер можна стежити на Telegram каналі: @hranidengi.

Підписуйтесь, щоб бути в курсі всіх змін:)

comments powered by HyperComments